دنیای کاشی
شنبه , شهریور ۲۷ ۱۴۰۰
خانه / کاشی آشپزخانه / قیمت عمده کاشی بین کابینتی طرح آنتیک

قیمت عمده کاشی بین کابینتی طرح آنتیک

کاشی بین کابینتی طرح آنتیک یکی از زیبا ترین طرح های مورد استفاده در فضای بین کابینت ها می باشد. این محصول در اندازه های مختلف از جمله سایز ۳۰*۶۰  تولید می شود و از طریق سایت ها و فروشگاه های اینترنتی بصورت عمده می توان این محصول را خریداری نمود.

قیمت عمده کاشی بین کابینتی طرح آنتیک

کاشی و سرامیک از جمله قدیمی ترین دیوار پوش ها می باشد که از گذشته تا به امروزه  در طراحی بدنه ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول بخاطر زیبایی و تنوع در طرح و رنگ و برخورداری از قیمت مناسب نسبت به دیگر مصالح بیشتر مورد توجه افراد بوده و بسیاری از معمارن تمایل دارند تا با انواع کاشی و سرامیک به زیباسازی محیط داخلی و خارجی ساختمان بپردازند.

کاشی بین کابینتی طرح آنتیک

کاشی بین کابینتی طرح آنتیک اگر بصورت زیرکانه در فضای بین کابینت ها مورد استفاده شود به سادگی می تواند محیط شیک و چشم نوازی را در آشپزخانه خلق نماید. همچنین این محصول از مقاومت مطلوب در برابر حرارت ناشی از پخت و پز برخودار بوده

و بخاطر سطح صاف، به راحتی می توان با آب و دستمال سطح مذکور را تمیز نمود. کاشی بین کابینتی طرح آنتیک در رنگ بندی های مختلف تولید می گردد که این امکان را برای افراد فراهم می اورد تا بتوانند مطابق نظر خود به انتخاب رنگ آن اقدام نمایند.

کاشی بین کابینتی طرح آنتیک

کاشی بین کابینتی مینیاتوری

کاشی بین کابینتی مینیاتوری نسل جدید از کاشی و سرامیک می باشد که در ابعاد کوچک و سایز های  مینیاتوری با نظم و فاصله خاصی بروی یه صفحه پلاستیکی مشبک و یا یک ورق کاغذی خاص کنارهم قرار گرفته اند. کاشی های ورقه ای در اندازه های ۳۰ سانتی متر مربع و بیشتر یافت شده و در هنگام نصب به راحتی بروی زمینه مورد نظر نصب می گردد و نیاز به بند کشی نداشته،  اما قیمت این محصول نسبت به دیگر کاشی ها گرانتر می باشد.

سرامیک بین کابینتی

در هنگام خرید کاشی و یا سرامیک بین کابینتی علاوه بر طرح و رنگ باید به مواردی که نشان دهنده کیفیت محصول می باشد توجه نمود. برخی از این موارد به شرح ذیل اعلام می گردد:

  • بالا بودن رتبه کیفیت
  • ضریب جذب رطوبت پایین
  • مقاومت شیمیایی مناسب
  • دوام عالی نسبت به گرما و حرارت
  • پایدار بود در برابر ضربه و خش
  • ثبات رنگ و لعاب مطلوب
  • طرح های مدر
  • رنگ بندی های زیبا
  • تنوع در اندازه
سرامیک بین کابینتی

قیمت عمده کاشی آشپزخانه

قیمت کاشی های آشپزخانه بر اساس پارامترهای مختلف نظیر درجه کیفیت، سایز و …. محاسبه می شود. و بدلیل تنوع بالا و گسترده انواع کاشی و سرامیک، این محصول از قیمت های متفاوتی برخودار می باشد. لذا بهترین و سریع ترین راه جهت اطلاع از قیمت عمده انواع کاشی آشپزخانه از جمله

کاشی بین کابینتی طرح آنتیک مراجعه به سایت  ها اینترنتی می باشد. زیرا این مراکز هر روزه  اخبار و اطلاعات در مورد  این حوزه را منتشر می نمایند. از همین رو افراد می توانند با رجوع کردن به فروشگاه های اینترنتی علاوه بر اطلاع از قیمت بهترین نوع این محصول را بصورت پالتی و عمده خریداری نمایند.

کاشی آشپزخانه نیلوفر بیرجند

 مشاوره و فروش کاشیان
  واحد فروش: 0912 069 7813
  واحد فروش: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

بین کابینتی طرح استیل

فروش عمده کاشی بین کابینتی تزیینی دکوراسیون

فروش عمده کاشی بین کابینتی تزیینی جهت طراحی  فضای آشپزخانه بسیار مناسب می باشد و …

تماس بگیرید