بازرگانی کاشیان
پنج شنبه , مهر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک کف / جدیدترین مدل سرامیک کف پذیرایی

جدیدترین مدل سرامیک کف پذیرایی

جدیدترین مدل سرامیک کف ساختمان در طرح های و رنگ بندی های جدید از طریق سایت ها و فروشگاه های معتبر اینترنتی عرضه می گردد. سرامیک های کف بدلیل مقاومت خوب و طرح های زیبا توانسته در نقاط مختلف کشور طرفداران بسیاری پیدا کند. از همین رو افراد بدنبال خرید طرح های جدید و ۲۰۱۹ این محصول هستند.

جدیدترین مدل سرامیک کف

بدلیل تقاضای زیاد سرامیک کف تولید کنندگان در تلاش اند تا این محصول را با کیفیت بالاتر و طرح های جدید تولید و عرضه نمایند. جدیدترین مدل سرامیک کف پذیرایی باید علاوه بردارا بودن طرح های متنوع و زیبا باید ضریب اصطحکاک مناسبی داشته باشد تا میزان لغزندگی سطح سرامیک کاهش پیدا کرده و افراد در هنگام رفت و آمد سر نخورند.

جدیدترین مدل سرامیک کف

جدیدترین مدل سرامیک کف

جدیدترین مدل سرامیک کف باید ویژگی های به شرح ذیل داشته باشد تا بتوان جهت طرح ریزی و تزیین کف پذیرایی از آن استفاده نمود:

  • رتبه بندی کیفیت
  • مدل های شیک
  • رنگ های متناسب با محیط
  • سایزبندی های متفاوت
  • مقاومت خوب نسبت به فشار
  • عدم تخریب بر اثر مواد شیمیایی
  • پایین بودن میزان جذب آب و رطوبت
  • پایین بودن میزان لغزندگی

سرامیک کف مات یا براق

یکی از دغدغه های افراد درهنگام خرید سرامیک کف نوع لعاب آن می باشد که  هرکدام ویژگی های منحصربفرد خود را دارد. سرامیک کف با با لعاب مات دارای ضریب اصطحکاک مناسب بود و میزان لغزندگی سطح آن پایین می باشد. هم چنین سرامیک های با لعاب مات انعکاس نور کمی دارن و  مناسب استفاده در محیط های تاریک نمی باشد. اما سرامیک های کف با لعاب براق به سبب انعکاس نور شده و در نور پردازی محیط تاثیر بسزایی دارد. همچنین سرامیک های کف براق به درجه سایندگی  PEI  بوده که میزان مقاومت سرامیک را در برابر سایندگی نشان می دهد و هرچه میزان درجه سایندگی بیشتر باشد سرامیک مقاومت بالاتری نسبت به سایش دارد.

قیمت سرامیک کف در یزد

بطورکلی برای قیمت گذاری کاشی و سرامیک باید پارامترهایی نظری قیمت مواد اولیه، دستمزد نیروی کارگری، درجه کیفیت، سایز سرامیک و … دقت نمود و بر اساس این فاکتور های اقدام به قیمت گذاری می نمایند. جالب است بدانید کارخانه ها و تولید کنندگان کاشی و سرامیک محصولات خود را

بصورت پالتی و عمده عرضه می دارند که از قیمت ارزانی برخودار می باشد. لذا بسیاری از افراد تمایل دارند تا انواع سرامیک کف را بصورت عمده ثبت سفارش داده و خریداری نمایند. همچنین بدلیل تجمع کار خانه های کاشی و سرامیک در یزد، قیمت سرامیک کف در این شهر نسبت به دیگر شهرها مناسب تر می باشد.

عرضه مدل های جدید سرامیک کف

امرزه بدلیل تنوع در طرح و رنگ کاشی، سرامیک و عدم آشنایی افراد با انواع این محصول، پیشنهاد می شود جهت خرید جدیدترین مدل سرامیک کف به سایت ها و فروشگاه های اینترنتی مراجعه شود. زیرا در این مراکز به سهولت می توان با انواع کاشی و سرامیک آشنا شد و از خصوصیات مدل های جدید سرامیک کف اطلاع کافی پیدا نمود. از همین رو افراد بسیاری جهت خرید جدیدترین مدل این محصول به مراکز عرضه مجازی مراجعه کرده و بهترین نوع آن را ثبت سفارش می نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

سرامیک کف طرح پارکت

سرامیک کف طرح پارکت | مرکز فروش سرامیک درجه یک

سرامیک کف طرح پارکت بسیار شبیه چوب بوده و بسیار از متخصصان و کارشناسان این …

تماس بگیرید