بازرگانی کاشیان
یکشنبه , مهر ۲۵ ۱۴۰۰
خانه / کاشیانه / نمایندگی عرضه مرغوبت ترین مدل سرامیک پذیرایی لوکس

نمایندگی عرضه مرغوبت ترین مدل سرامیک پذیرایی لوکس

مرغوبت ترین مدل سرامیک پذیرایی  را می توان ب سهولت از طریق فروشگاه های مجازی در کمترین زمان ممکن شفارس داد و خریداری نمود. این محصول در طرح ها ونقش و نگار های جذاب بصورت کالیبره و بدون بند تولید می شود که موقع نصب نیاز به بند کشی نداشته و سطح کاملا یکدست و بدون درز را عرضه می دارد.

مرغوبت ترین مدل سرامیک پذیرایی

مرغوبت ترین مدل سرامیک پذیرایی با بهترین مواد اولیه در داخل کشور به نحوه ای تولید می شود که نسبت به فشار بسیار مقاوم بود. همچنین این محصول در اندازه های مختلف و متناسب با هال و پذیرایی عرضه می شود و خانه دارهای می توانند باتوجه به نظر خود  از جدیدترین مدل سرامیک برای طراحی فضای این محیط استفاده نمایند.

جالب است بدانید مرغوبت ترین مدل سرامیک پذیرایی در نوع مات تا براق تولید شده که هر نوع لعاب  دارای ویژگی های منحصر بفرد بوده و استفاده هوشمندانه از این ویژگی ها می توانند در افزایش جلوه زیبایی محیط مورد نظر تاثیر بسزایی داشته باشد.

سرامیک دیوار راهرو

در بسیاری از ساختمان ها، راهرو های ورودی و خروجی وجود دارد که طراحی بدنه این محیط یکی از دغدغه های معمارن بوده و افراد تمایل دارند این فضا را به بهترین صورت ممکن با حداقل هزینه های پرداختی تزیین نمایند. در همین راستا طرح های سرامیک دیوار راهرو بصورت دیجیتالی در مدل مختلف تولید می شود که توانسته کمک شایانی به افراد در تزیین راهرو ها و سالن های ورودی ساختمان نماید.

جدیدترین طرح های سرامیک دیوار

امروز مرغوبت ترین مدل سرامیک پذیرایی برای استفاده در بدنه و کف ساختمان توسط دستگاه های پیشرفته تولید می شود که از کیفیت بالا برخودار بوده و علاوه بر طراحی فضای داخلی، می توان از جدیدترین طرح های سرامیک دیوار برای نمای ساختمان نیز بهره گرفت. این محصول در برابر جذب رطوبت مقاوم بوده و بر اثر سرما و یخ زدگی از بین نمی رود. برخی از جدیدترین طرح های سرامیک دیوار به شرح ذیل اعلام می گردد:

  • سرامیک دیواری طرح تراورتن
  • سرامیک دیواری طرح آنتیک
  • سرامیک دیواری طرح مرمر
  • سرامیک دیواری طرح آجرنما
  • سرامیک دیواری طرح گل و بوته
  • سرامیک دیواری طرح هندسی

سرامیک کف طرح چوب

برخی افراد تمایل دارند تا از انواع چوب برای طراحی کف ساختمان بهره گیرند اما بدلیل گرانی چوب طبیعی افراد قدرت خرید آن را نداشته، لذا بسیاری از افراد روی به استفاده از انواع سرامیک کف طرح چوب آورده اند. زیرا این محصول بسیار مشابه چوب طبیعی بوده و از خاصیت ضد حریق برخودار می باشد. علاوه بر این سرامیک کف طرح چوب دوام فوق العاده بالایی در برابر فشار دارد و تنوع طرح و رنگ آن نسبت به چوب طبیعی بیشتر می باشد.

نمایندگی عرضه سرامیک دیوار

نمایندگی های عرضه سرامیک دیواری با ارائه جدیدترین مدل های این محصول توانسته به افراد در خرید بهترین نوع آن کمک شایانی نماید. همچنین در سال های اخیر شرکت های پخش کاشی و سرامیک با استفاده از فضای مجازی اقدام به پخش و عرضه این محصول در نقاط مختلف کشور کرده است. لذا افراد می توانند با بهره گیری از سایت های اینترنتی مرغوبت ترین مدل سرامیک پذیرایی را بصورت عمده و مستقیم از کارخانه خریداری نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

موزاییک استخری شیشه

قیمت انواع موزاییک استخری شیشه

موزاییک استخری شیشه یکی از بروز ترین نوع سرامیک استخری میباشد که امروزه استفاده آن …

تماس بگیرید