بازرگانی کاشیان
پنج شنبه , مهر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / کاشی آشپزخانه / قیمت سرامیک آشپزخانه شیک و زیبا

قیمت سرامیک آشپزخانه شیک و زیبا

جهت اطلاع از قیمت انواع سرامیک آشپزخانه شیک می توان به منایندگی های فروش و یا سایت ها اینترنی عرضه کننده انواع کاشی و سرامیک مراجعه کرد. این محصول در اندازه های ۳۰*۶۰ دیواری و در نوع ساده و پرسلان با بهترین مواد اولیه ساخته می شود. از همین رو افراد بسیار تمایل دارند تا از انواع این محصول برای طرح ریزی  بدنه و کف آشپزخانه بهره گرفته و زیباسازی این محیط بپردازند.

سرامیک آشپزخانه شیک

محیط آشپز خانه از بخش های مهم و ویژه هر خانه بوده که طاحی داخلی آن بسیار مورد توجه افراد خصوصوا خانم های می باشد. سرامیک آشپزخانه شیک بخاطر طرح های زیبا و جذاب توانسته از گذشته دور تا به امروزه نظر افراد را به خود جلب نمایدو به منحصربفرد ترین نوع پوشش در این فضا مبدل گردد. سرامیک های دیواری آشپزخانه در برابر شوک های دمایی و حرارتی ناشی از پخت وپز مقاوم بوده و دارای رنگ و لعاب ثابت می باشد.

سرامیک کف آشپزخانه

لاوه بر سرامیک های دیواری نمونه دیگری از سرامیک به منظور استفاده در کف ساختمان تولید می گردد که از ضخامت مناسب برخودار بوده و در برابر فشار، پایدار می باشد. سرامیک کف آشپزخانه در اندازه های ۵۰*۵۰ و در نوع کالیبره و بدون بند عرضه می گردد که توصیه می گردد

ع تا افراد از انواع سرامیک های بدون بند جهت طراحی کف آشپزخانه استفاده نمایند. زیرا این محصول نیاز به بندکشی نداشته و عدم و جود درز و بند در بین سرامیک ها می تواند نیاز به تمیزی را در این محیط به حداقل رساند و جلو بصری بهتری از فضا را به نمایش درآورد.

سرامیک آشپزخانه سه بعدی

از جذاب ترین نوع کاشی و سرامیک میتوان به سرامیک های سه بعدی اشاره نمود. این محصول در طرح های بی نظیر و دیدنی مانند: طرح کلبه، طرح فرش و …. با مناسبت ترین قیمت ممکن عرضه می گردد. از سرامیک آشپزخانه سه بعدی می توان برای فضای بین کابینت ها و همچنین کف آشپزخانه بهره گرفت و فضای شیک و منحصر بفردی را خلق نمود.

قیمت سرامیک آشپزخانه

به روش های مختلف می توان از قیمت سرامیک آشپزخانه شیک مطلع شده که پیشنهاد مجموعه کاشیان استفاد از سایت و فروشگاه های اینترنتی می باشد. زیرا این مراکز اینترنتی با کارخانه های بزرگ تولید کاشی و سرامیک در ارتباط و همکاری بوده و انواع اطلاعات و لیست قیمت سرامیک آشپزخانه را از طریق وبسایت منتشر کرد و به افراد در این زمنیه کمک شایانی می نمایند. همچنین سایت های اینترنتی امکان خرید و فروش بهترین مدل های سرامیک آشپزخانه را فراهم آورده تا متقاضیان بتوانند به سهولت انواع کاشی وسرامیک مورد نیاز خود را بصورت عمده و مستقیم از کارخانه خریداری نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

کاشی بین کابینتی طلایی

لیست قیمت کاشی بین کابینتی طلایی

تابحال فکر کردید چرا امروزه بسیاری از خانه دار ها بدنبال خرید کاشی بین کابینتی …

تماس بگیرید