دنیای کاشی
سه شنبه , مهر ۸ ۱۳۹۹
خانه / سرامیک استخری / سایت خرید کاشی و سرامیک استخری در کرج

سایت خرید کاشی و سرامیک استخری در کرج

آیا می دانید چرا امروز انواع کاشی و سرامیک استخری بیشتر در مکان های مرطوب مورد استفاده قرار می گیرد؟ آیا اطلاع دارید مقاومت تریین نوع سرامیک به رطوبت کدام نوع سرامیک می باشد؟ بنظر شما چگونه می توان انواع کاشی و سرامیک استخری را با مناسب ترین قیمت خریداری کرد؟

کاشی و سرامیک استخری

در سال های اخیر انواع کاشی و سرامیک به منظور استفاده در مکان های مرطوبت اعم از استخر، جکوزی و … تولید می شود. کاشی و سرامیک استخری از بالاترین درجه کیفیت برخودار بود و پایین ترین ضریب جذب رطوبت را دارا می باشد. این ویژگی ها بی نظیر با عث شده تا بسیاری از افراد از جمله استخرداران رو به استفاده از این محصول بیاورند.

کاشی و سرامیک استخری

یکی از مهمترین عواملی که باعث شده تا استخرداران برای طراحی بدنه وکف این محیط روی به استفاده از کاشی و سرامیک استخری بیاورند. پایین بوده میازن جذب رطوبت و همچنین مقاومت بالای این محصول به گرما می باشد. علاوه بر سرامیک های استخری دارای ویژگی های دیگری به شرح ذیل دارد:

  • سهولت در پاکیزگی
  • دوام مطلوب در برابر نورخورشید
  • مقاومت مناسب نسبت به ضربه
  • دارا بودن سایز های مختلف
  • رنگ بندی های متناسب با استخر
  • طرح های متعدد و زیبا
  • پایدار مناسب دربرابر مواد شیمیایی

کاشی کاری استخر روباز

با توجه به نوع سرامیک، کاشی کاری استخر متغییر می باشد. اما بطور کلی برای نصب انواع سرامیک استخری باید ابتدا زمینه و سطح کار را مسطح نمود و شیب بندی های لازم توسط استادکار و نصاب صورت گیرد. در مرحله بعد با توجه به طرح کاشی استخری رو باز اقدام به نصب این محصول بروی زمینه می کنند. برای سرامیک های سایز ۳۰*۶۰ و

۳۰*۳۰ می توان از وسایل کمکی مانند صلیبی کاشی یا بند کاشی بهره گرفت و فواصل بین سرامیک ها را بطور دقیق، تنظیم نمود  تا طرح ونقش سرامیک به زیبایی هرچه تمامتر کنار هم چیده شود.  و آخرین مرحله که بسیار حایز اهمیت می باشد مرحله بند کشی بوده که باید بگونه ای انجام شود تا مانع نفوذ و ورد آب به پشت سرامیک گردد.

سرامیک استخری ارزان

سرامیک استخری در انواع مینیاتوری و ساده در بازار عرضه می گردد که سرامیک های ریز استخری بخاطر فرآیند تولید متفاوت از قیمت بالاتری برخودار می باشد. اما پیشنهاد مجموعه کاشیان برای خرید ارزان این محصول، مراجعه به سایت های اینترنتی می باشد. زیرا این مراکز انواع کاشی و سرامیک استخری را بصورت عمده و مستقیم از کارخانه عرضه می دارند که تاثیر بسزایی در کاهش قیمت آن دارد.

سایت خرید کاشی و سرامیک

بدلیل جمعیت زیاد و ترافیک در شهر های بزرگ مانند کرج بهترین راه برای خرید انواع کاشی و سرامیک استخری درجه یک مراجعه به سایت های خرید معتبر می باشد. زیرا این مراکز بصورت شبانه روزی در دسترس بوده و در حال ارایه خدمات مطلوب به مشتریان می باشد و می توانند در کمترین زمان از قیمت محصول مورد نظر جویا شوید و اقدام به خرید نمایند.

جهت مشاوره و خرید در مورد محصولات، در تماس باشید:
بازرگانی کاشیان
مدیر فروش خانم نصیری : 09120529875
رایانامه : kashiyaneh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرامیک استخری ارزان

خرید مرغوبت ترین سرامیک داخل استخر در تهران

مرغوبت ترین سرامیک داخل استخر را می توان از طریق سایت ها و یا نمایندگی …