دنیای کاشی
جمعه , شهریور ۲۶ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک استخری / خرید اینترنتی کاشی استخری زیبا

خرید اینترنتی کاشی استخری زیبا

کاشی استخری زیبا بخاطر برخوداری از ظاهری شیک و قیمت مناسب توانسته توجه معماران و استخرداران را بخود جلب نماید. این محصول به گونه ای تولید شده که می توان در مکان های مرطوب به خیال آسوده از آن استفاده نمود. جهت خرید اینرنتی انواع کاشی استخری زیبا می توان به سایت های اینترنتی رجوع کرد.

یکی از مشکلات استفاده کاشی و سرامیک در مکان های مختلف، جذب رطوب توسط این محصول بوده است که این مسئله در محیط استخر بیشتر نمود پیدا می کرد. اما خوشبختانه در سال های اخیر با بکاری گیری از علم روز دنیا و بهره مندی از تکنولوژی ساخت کاشی، امروزه شاهد تولید انواع کاشی استخری زیبا می باشیم. این محصول دارای کمترین ضریب جذب آب بوده و در اثر رطوبت تخریب نمی گردد. از همین رو افراد با اطمینان خاطر از این محصول در محیط های مرطوب استفاده نمایند.

عرضه انواع کاشی استخری زیبا

کاشی استخری زیبا

کاشی استخری زیبا باید دارای طرح های شیک با رنگ بندی ها مختلف باشد و دست افراد را در انتخاب طرح و رنگ باز بذار تا مطابق نظر خود به انتخاب بپردازند. همچنین در هنگام خرید باید به به موارد ذیل دقت نمود تا بهترین نوع سرامیک استخری را تهیه نمود:

  • میزان رتبه کیفیت
  • ضریب جدب اب
  • تاریخ تولید
  • برند تولید کنند
  • میزان دوام در برابر مواد شیمیایی
  • میزان مقاومت نسبت به گرما و حرارت
  • توجه به طرح و رن
  • انتخاب سایز مناسب کاشی

جدیدترین مدل سرامیک استخری شش ضلعی

یکی از زیبا ترین طرح های سرامیک استخری، مدل هاس شش ضلعی آن می باشد. که بصورت سرامیک های شش ضلعی در اندازه ۲٫۵*۲٫۵ برو یک صفحه مشبک پلاستکی کنار هم چیده شده تا علاوه بر حمل و نقل آسان، نصب این محصول به سادگی صورت گیرد. جدید ترین مدل ها سرامیک استخری در نوع ساده و میکس عرضه می گردد که نوع میکس آن بدلیل رنگ بندی جذاب تری از قیمت بیشتری برخودار می باشد.

خرید اینترنتی کاشی استخری

امروزه خرید اینترنتی کاشی استخری زیبا کار را برای استخر داران و معماران بسیار راحت کرده است. زیرا افراد با خرید اینترنتی محصولات مورد نیاز خود می توانند از وقت بهتر استفاده نماید و همچنین میزان هزینه های خرید را تا پایین ترین سطح ممکن کاهش دهند. در همین راستا افراد با خرید عمده انواع کاشی استخری از مشاوره رایگان نیز برخودار می شود.

 مشاوره و فروش کاشیان
  واحد فروش: 0912 069 7813
  واحد فروش: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

موزاییک استخری شیشه

قیمت انواع موزاییک استخری شیشه

موزاییک استخری شیشه یکی از بروز ترین نوع سرامیک استخری میباشد که امروزه استفاده آن …

تماس بگیرید