دنیای کاشی
شنبه , شهریور ۲۷ ۱۴۰۰
خانه / کاشی آشپزخانه / فروش عمده کاشی بین کابینتی تزیینی دکوراسیون

فروش عمده کاشی بین کابینتی تزیینی دکوراسیون

فروش عمده کاشی بین کابینتی تزیینی جهت طراحی  فضای آشپزخانه بسیار مناسب می باشد و از مقاومت خوبی در برابر ضربه و خش برخوردار بوده و ماندگاری رنگ و لعاب خوبی دارد. از همین رو این محصول توانسته متقاضیان بسیاری پیدا نماید و فروش مطلوبی در شهرستان های مختلف کشور داشته باشد.

کاشی بین کابینتی تزیینی به گونه ای طراحی و ساخته شده که دارای نقش ها و رنگ بندی های زیبا بوده و اگر بطور هوشمندانه در فضای بین کابینت های بکار رود می تواند محیط آشپزخانه را بسیار شیک و منحصر بفرد سازد.

یکی از فاکتور های مهم در تزیین آشپزخانه هماهنگی رنگ و طرح کاشی با کابینت ها و فضای آن می باشد. لذا پیشنهاد می گردد افراد در هنگام انتخاب دقت ویژه ای به طرح، رنگ، و سایز کاشی بین کابینتی تزیینی داشته تا بتوان زیباترین نوع این محصول را متناسب با محیط آشپزخانه خرید نمایند.

کاشی بین کابینتی تزیینی دکوراسیون

علاوه بر جنبه زیبایی کاشی بین کابینتی تزیینی باید به دیگر خصوصیات این محصول نظیر موارد ذیل اهمیت داد تا خرید رضایت بخشی را تجربه کنید:

  • میزان مقاومت نسبت به خیس شدن
  • میزان دوام در برابر فشار
  • پایدار نسبت به ضربه
  • درجه کیفیت
  • تاریخ تولید
  • تناسب طرح با محیط
  • سایز هماهنگ با آشپزخانه

فروش عمده کاشی بین کابینتی

سرامیک دیوار آشپزخانه جدید

سرامیک دیوار آشپزخانه جدید در  نقش های  ساده و طرح ها از طریق نمایندگی های عرضه کننده کاشی و سرامیک با قیمت مناسب توزیع و پخش می گردد. سرامیک آشپزخانه ایرانی از درجه بندی کیفیت بهره مند بوده و افراد می توانند به راحتی مرغوبت ترین نوع آن را با توجه به رتبه بندی کیفیت محصول  خریداری نمایند. برخی از خانه دارها سرامیک دیوار آشپزخانه ساده را نسبت به نوع طرح دار ترجیح می دهند. زیرا این محصول به سهولت نصب شده و از استحکام بالا در برابر  گرما و سرما برخودار می باشد.

ارزانترین سرامیک دیواری

ارزان ترین سرامیک دیواری را می توان از طریق سات های اینترنتی خریداری نمود همچنین فروش عمده کاشی بین کابینتی نیز از این سایت ها ارائه می شود. سرامیک دیواری ارزان دارای تنوع طرح و رنگ بوده و بسیار مناسب زیباسازی قسمت های مختلف خانه می باشد. سرامیک دیواری در اندازه های گوناگون عرضه شده تا افراد باتوجه به سطح کار از سایز مناسب سرامیک بهره گیرند. سرامیک ۳۰*۶۰ و سرامیک دیواری ۳۰*۹۰ از مرسوم ترین نوع اندازه های کاشی وسرامیک بوده که معماران برای طرح ریزی بخش داخلی ساختمان از آن استفاده می نمایند.

فروش عمده کاشی بین کابینتی دکوراسیون

بطور یقین یکی از مهمترین مصالح جهت طراح دکوراسیون آشپزخانه استفاده از انواع سرامیک دیوار آشپزخانه می باشد. درهمین راستا افراد زیاد جهت کاهش هزینه های پرداختی، این محصول را بصورت عمده خریداری می نمایند تا هم از قیمت تمام شده ارزان و هم از هزینه حمل ونقل پایین بهره مند شود فروش عمده کاشی بین کابینتی نیز در همین راستا برای خریداران عرضه شده است.

کاشی بین کابینتی

تایل بین کابینتی ارزان

تایل ها بین کابینتی یکی از بهترین متریال های هست که طراحان دکوراسیون داخلی جهت زیباسازی فضای های مختلف خانه از آن بهره می گیرند. این محصول دارای طرح های زیبا با قیمت های مناسب می باشد که افراد می توانند جهت خرید آسان و مطمئن این محصول از مجموعه کاشیان مشاوره بگیرند.

زیرا بازرگانی کاشیان با بکارگیری نیروهای مجرب امر خرید را برای افرا تسهیل کرده است و به افراد مشاوره می دهد تا بهتوانند بهترین نوع این محصول را با توجه به دکوراسیون داخلی انتخاب و خرید نمایند.

تایل بین کابینتی شیشه

تایل بین کابینتی شیشه در شیت های ۳۰ در ۳۰ سانت تولید می شود. که بسیار مناسب زیباسازی دیوار آشپزخانه می باشد. تایل های بین کابینتی در انواع مختلف نظیر: شیشه، کامپوزیت، آینه و استیل بوده که نوع شیشه آن برای محیط های تاریک مناسب تری می باشد. زیرا تایل دکوراتیو شیشه و آینه ای نور را بهتر در محیط آشپزخانه منعکس می کند و سبب بهبود روشنایی فضا می گردد. کاشی های بین کابینتی نسب به دما و حرارت مقاوم بوده و در صورت چسبیدن چربی به سهولت با دستمال مرطوب تمیز می گردد.

فروش عمده کاشی بین کابینتی

 

 مشاوره و فروش کاشیان
  واحد فروش: 0912 069 7813
  واحد فروش: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

کاشی بین کابینتی طلایی

لیست قیمت کاشی بین کابینتی طلایی

تابحال فکر کردید چرا امروزه بسیاری از خانه دار ها بدنبال خرید کاشی بین کابینتی …

تماس بگیرید