دنیای کاشی
یکشنبه , فروردین ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / کاشی آشپزخانه / فروش عمده کاشی بین کابینتی تزیینی دکوراسیون

فروش عمده کاشی بین کابینتی تزیینی دکوراسیون

فروش عمده کاشی بین کابینتی تزیینی جهت طراحی  فضای آشپزخانه بسیار مناسب می باشد و از مقاومت خوبی در برابر ضربه و خش برخوردار بوده و ماندگاری رنگ و لعاب خوبی دارد. از همین رو این محصول توانسته متقاضیان بسیاری پیدا نماید و فروش مطلوبی در شهرستان های مختلف کشور داشته باشد.

کاشی بین کابینتی تزیینی به گونه ای طراحی و ساخته شده که دارای نقش ها و رنگ بندی های زیبا بوده و اگر بطور هوشمندانه در فضای بین کابینت های بکار رود می تواند محیط آشپزخانه را بسیار شیک و منحصر بفرد سازد.

یکی از فاکتور های مهم در تزیین آشپزخانه هماهنگی رنگ و طرح کاشی با کابینت ها و فضای آن می باشد. لذا پیشنهاد می گردد افراد در هنگام انتخاب دقت ویژه ای به طرح، رنگ، و سایز کاشی بین کابینتی تزیینی داشته تا بتوان زیباترین نوع این محصول را متناسب با محیط آشپزخانه خرید نمایند.

کاشی بین کابینتی تزیینی دکوراسیون

علاوه بر جنبه زیبایی کاشی بین کابینتی تزیینی باید به دیگر خصوصیات این محصول نظیر موارد ذیل اهمیت داد تا خرید رضایت بخشی را تجربه کنید:

  • میزان مقاومت نسبت به خیس شدن
  • میزان دوام در برابر فشار
  • پایدار نسبت به ضربه
  • درجه کیفیت
  • تاریخ تولید
  • تناسب طرح با محیط
  • سایز هماهنگ با آشپزخانه

سرامیک دیوار آشپزخانه جدید

سرامیک دیوار آشپزخانه جدید در  نقش های  ساده و طرح ها از طریق نمایندگی های عرضه کننده کاشی و سرامیک با قیمت مناسب توزیع و پخش می گردد. سرامیک آشپزخانه ایرانی از درجه بندی کیفیت بهره مند بوده و افراد می توانند به راحتی مرغوبت ترین نوع آن را با توجه به رتبه بندی کیفیت محصول  خریداری نمایند. برخی از خانه دارها سرامیک دیوار آشپزخانه ساده را نسبت به نوع طرح دار ترجیح می دهند. زیرا این محصول به سهولت نصب شده و از استحکام بالا در برابر  گرما و سرما برخودار می باشد.

ارزانترین سرامیک دیواری

ارزان ترین سرامیک دیواری را می توان از طریق سات های اینترنتی خریداری نمود همچنین فروش عمده کاشی بین کابینتی نیز از این سایت ها ارائه می شود. سرامیک دیواری ارزان دارای تنوع طرح و رنگ بوده و بسیار مناسب زیباسازی قسمت های مختلف خانه می باشد. سرامیک دیواری در اندازه های گوناگون عرضه شده تا افراد باتوجه به سطح کار از سایز مناسب سرامیک بهره گیرند. سرامیک ۳۰*۶۰ و سرامیک دیواری ۳۰*۹۰ از مرسوم ترین نوع اندازه های کاشی وسرامیک بوده که معماران برای طرح ریزی بخش داخلی ساختمان از آن استفاده می نمایند.

فروش عمده کاشی بین کابینتی دکوراسیون

بطور یقین یکی از مهمترین مصالح جهت طراح دکوراسیون آشپزخانه استفاده از انواع سرامیک دیوار آشپزخانه می باشد. درهمین راستا افراد زیاد جهت کاهش هزینه های پرداختی، این محصول را بصورت عمده خریداری می نمایند تا هم از قیمت تمام شده ارزان و هم از هزینه حمل ونقل پایین بهره مند شود فروش عمده کاشی بین کابینتی نیز در همین راستا برای خریداران عرضه شده است.

جهت مشاوره و خرید در مورد محصولات، در تماس باشید:
بازرگانی کاشیان
مدیر فروش خانم نصیری : 09120529875
رایانامه : kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کاشی بین کابینتی طلایی

لیست قیمت کاشی بین کابینتی طلایی

تابحال فکر کردید چرا امروزه بسیاری از خانه دار ها بدنبال خرید کاشی بین کابینتی …