بازرگانی کاشیان
پنج شنبه , مهر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک نما / نمایندگی بهترین سرامیک نما بیرونی در اصفهان

نمایندگی بهترین سرامیک نما بیرونی در اصفهان

آیا میدانید چرا سرامیک نما بیرونی ساختمان ها اهمیت ویژه ای برای خانه داران و معماران دارد؟ آیا اطلاع دارید یک سرامیک نمای خوب باید چه مشخصه هایی داشته باشد؟ آیا تا بحال فکر کردید چرا امروز انواع کاشی و سرامیک توجه افراد را بیشتر از قبل به خود جلب کرده است؟

سرامیک نما بیرونی

اصولا اولین چشم انداز از ساختما ها، نما بیرونی آن می باشد. به همین علت هرساختمان باید نمای بیرونی بسیار شیک و تزیین شده ای داشته باشد تا علاوه بر زیبایی خود ساختمان به زیبایی شهر هم کمک شایانی شود. از همین رو برخی افراد استفاده از سرامیک نما بیرونی را نسبت به دیگر مصالح ترجیح می دهند. زیرا امروزه سرامیک در طرح ها و رنگ های متنوع با قیمت ارزان تر تولید و عرضه می گردد.

مشخصه های بهترین سرامیک نما بیرونی

سرامیک نما بدلیل اینکه در بیرون از ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد باید توانایی دوام در برابر شرایط محیطی مختلف مانند گرما، سرما، بارندگی و … را داشته باشد.از همین رو پیشنهاد می شود در هنگام انتخاب به مشخصه هایی از قبیل:

  • میزان مقاومت سرامیک در برابر آب
  • میزان دوام در برابر فشار و ضربه
  • میزان مقاومت در برابر نورخورشید و حرارت
  • میزان جذب رطوبت
  • دوام رنگ و لعاب
  • دارا بودن سایزهای متناسب با ابعاد کار
  • درجه کیفیت

توجه گردد تا بتوان بهترین نوع آن را انتخاب کرده و خریداری نماید.

سرامیک نما طرح تراورتن

بی شیک سنگ تراورتن از بهترین دیوار پوش های می باشد که معماران برای طراحی نمای بیرونی ساختمان از آن بهره می گیرند. اما این محصول امروزه از قیمت گران برخودار بوده و افراد نیز بدلیل کاهش قدرت خرید توان استفاده از سنگ برای طرح ریزی نمای ساختمان را ندارند.

در همین راستا تولیدکنندگان صنعت کاشی و سرامیک با ساخت سرامیک نما طرح تراورتن توانسته کمک شایانی به خانه دارها نمایند. زیرا این محصول از به لحاظ ظاهری بسیار شبیه به سنگ طبیعی بوده و از تنوع طرح و رنگ بیشتر و همچنین قیمت مناسب تری برخودار می باشد.

قیمت سرامیک پرسلان

سرامیک پرسلان نوع جدید از سرامیک بوده که فرآیند تولید آن با سرامیک های معمولی متفاوت می باشد. این نوع سرامیک از خاک رس خالص یا سفید تولید می شود که مواد اولیه آن پس از ترکیب شدن، توسط دستگاه های مخصوص متراکم شده و تحت حرارت و دما فوق العاده بالا قرار گرفته بگونه ای که در برابر رطوبت و جذب آب مقاوم می شود. از همین رو سرامیک های پرسلان از قیمت گرانتری نسبت به نوع ساده برخودار  بود و با توجه به درجه  کیفیت و سایز سرامیک قیمت گذاری می شود.

نمایندگی فروش انواع کاشی و سرامیک در اصفهان

امروزه نمایندگی های فروش کاشی و سرامیک در شهرهای متعدد از جمله اصفهان مشغول فعالیت هستند. در دسترس بودن نمایندگی های فروش سبب شده تا افراد به سهولت به این مراکز مراجعه نمایند و علاوه بر آشنایی بیشتر با طرح های متنوع این محصول بتوانند انتخابی مطابق سلیقه  و بودجه خود داشته باشد.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

سرامیک نما ساختمان

لیست قیمت سرامیک نما ساختمان طرح سنگ

قیمت سرامیک نما امروزه به صورت روزانه توسط مراکز فروش کاشی و سرامیک ارائه می …

تماس بگیرید