دنیای کاشی
شنبه , شهریور ۲۷ ۱۴۰۰
خانه / کاشی سرویس بهداشتی / قیمت انواع کاشی سرویس بهداشتی گلدار زیبا

قیمت انواع کاشی سرویس بهداشتی گلدار زیبا

کاشی سرویس بهداشتی گلدار  بخاطر دارا بودن طرح زیبا به یکی از محبوب ترین طرح های کاشی تبدیل شده و توانسته فروش خوبی داشته باشد. این محصول علاوه بر طرح گلدار شیک از مقاومت خوبی در برابر آب برخودار بوده ه و در صورت شستشو با آب تخریب نمی گردد. جهت اطلاع از قیمت انواع کاشی سرویس بهداشتی می توان به سایت های عرضه اینترنتی  مراجعه نمود.

کاشی سرویس بهداشتی

در سال های اخیر کاشی سرویس بهداشتی گلدار در رنگ بندی های متفاوت و متناسب با محیط توالت و حمام تولید شده است. از همن رو بسیاری از خانه دار ها از این محصول جهت طرح ریز فضای توالت و حمام بهره گرفته اند و از انتخاب خود بسیار رضایی می باشند. زیرا این محصول علاوه بر طرح زیبا، خصوصیات مطلوب دیگری دارد که در ادامه مطلب به آن بیشتر می پزدازیم. با ما همراه با شید.

کاشی سرویس بهداشتی گلدار زیبا

بطور یقین زیبا بودن طرح و رنگ کاشی حائز اهمیت می باشند. در همین راستا صنعتگران این حوزه انواع کاشی وسرامیک سرویس بهداشتی را در نقش ونگار زیبا مانند طرح های گلدار عرضه می دارند. اما پیشنهاد می گردد در هنگام انتخاب به موارد ذیل نیز توجه فرمایید تا بتوان کاشی سرویس بهداشتی زیبا و  مرغوب را خریداری نمایید:

  • درجه کیفیت
  • ثبات رنگ و لعاب
  • قابلیت شستشوی راحت
  • میزان دوام در برابر نفوذ آب
  • میزان مقاومت نسبت به ضربه
  • پایداری در برابر مواد شوینده
  • انتخاب اندازه متناسب با ابعاد محیط

سرامیک دیوار سرویس بهداشتی

محیط سرویس بهداشتی از جمله های مکان های کوچک اما قابل توجه بوده که افراد تمایل دارند تا این محیط را بوسیله بهترین نوع دیوار پوش تزیین نمایند تا علاوه بر جنبه زیبایی، بهداشت ونظافت در این فضا رعایت گردد. سرامیک های دیوار سرویس بهداشتی از مرسوم ترین نوع پوشش بوده که در سال های اخیر با مرغوبت ترین مواد اولیه تولید می گردد و در طی مراحل ساخت علاوه بر نقش و نگار زیبا، مقاومت ان در برابر  شرایط نامساعد نیز در نظر گرفته شده است.

سرامیک دیوار پارکینگ

سرامیک دیواری که امروزه  در نوع پرسلان توسط شرکت های مختلف عرضه می گردد در طرح های بی نظیر مانند طرح سنگ تراورتن، طرح آجر و … بوده و به افراد این امکان را می دهد تا بتوانند باتوجه به طرحی که در نظر دارند به انتخاب سرامیک دیوار پارکینگ بپردازند. سرامیک های دیواری ایرانی که با خاک رس خالص یا

همان خاک سفید ساخته می شود از خاصیت ضده آب برخودار بوده و مدل های جدید این محصول از برش لیزری بهره می برد. برای ایجاد محیط شیک در پارکینگ پیشنهاد می گردد تا از چند طرح سرامیک در ترکیب و هماهنگ با هم استفاده شده تا جلوه بصری منحصر بفردی از طرح و نقش را ایفا کرد.

قیمت انواع کاشی سرویس بهداشتی

امروزه بخاطر معیار های اعم از: درجه بندی کیفیت، طرح، سایز، برند تولید و … کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی از قیمت های متفاوتی برخودار می باشد. لذا پیشنهاد می گردد جهت دسترسی آسان و اطلاع از قیمت های این محصول به سایت ها و فروشگاه های اینترنتی عرضه کاشی سرویس بهداشتی گلدار مراجعه کنید. زیرا این مراکز بروز بوده و قیمت ها ی جدید را در اختیارتا قرار می دهند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  واحد فروش: 0912 069 7813
  واحد فروش: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

کاشی سرویس بهداشتی گلدار

قیمت سرامیک کف سرویس بهداشتی درجه یک

سرامیک کف سرویس بهداشتی درجه یک از بهترین پوشش ها برای طرح ریز کف توالت …

تماس بگیرید