دنیای کاشی
جمعه , شهریور ۲۶ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک کف / قیمت خرید سرامیک کف ۶۰*۶۰ طرح پارکت

قیمت خرید سرامیک کف ۶۰*۶۰ طرح پارکت

آیا اطلاع دارید چرا سرامیک کف ۶۰*۶۰ متقاضیان بسیاری دارد؟ آیا اطلاع دارید سرامیک کف دارای طرح های بسیار زیبا نظیر طرح پارکت می باشد؟ بنظر شما چگونه می توان از قیمت خرید انواع سرامیک کف ۶۰*۶۰ در کمتین زمان مطلع شد؟

سرامیک کف

یکی از بهترین سرامیک ها جهت طراحی و تریین کف ساختمان، سرامیک های ۶۰*۶۰ می باشد. زیرا سایز این سرامیک بسیار مناسب ابعاد ساختمان ها بوده و طرح و نقش آن خوب می تواند جلوه نمایی کند. همچنین این محصول دارای طرح های فوق العاده زیبا نظیر طرح پارکت می باشد که سبب ایجاد فضای بسیار لاکچری در خانه می گردد.

سرامیک کف ۶۰*۶۰ طرح پارکت

طراحی کف ساختمان توسط چوب طبیعی سبب پرداخت هزینه های سنگین می شود. لذا افراد ترجیح می دهند تا از سرامیک کف ۶۰*۶۰ طرح پارکت استفاده نمایند تا هرینه های پرداختی آن کاهش یابد. از همین رو این محصول متقاضیان بسیاری در شهر های مختلف کشور دارد که به شرح ذیل اعلام می گردد.

  • تهران
  • مشهد
  • کرمان
  • اراک
  • قم

سرامیک کف طرح سنگ

امروزه انواع سرامیک کف طرح سنگ در انواع ساده و بدون بند عرضه می گردد. این محصول بصورت دیجیتالی طراحی شده و در آخرین مرحله تولید توسط دستگاه های لیزری برش داد می شود. بطور مختصر سرامیک های بدون بند پس از نصب نیاز به بند کشی نداشته و تاثیر بسزایی در جلوه بصری و زیبایی محیط دارد. سرامیک کف طرح سنگ در مدل های مختلف سنگ طبیعی نظیر طرح گرانیت، مرمر، تراورتن و … بوده که از قیمت مناسب  و ارزان تری برخوردار می باشد.

سرامیک کف پارکینگ

بطور کلی سرامیک های کف از مقاوم بالا در برابر فشار و ضخامت بیشتر نسبت به نمونه دیواری برخودار می باشد. سرامیک کف پارکینگ در انواع ساده  و آج دار تولید می گردد که پیشنهاد می گردد از نمونه آج دار برای طرح ریزی کف پارکینگ و حیاط استفاده شود. زیرا این محصول بخاطر آجدار بوده سطح مانع لغزش افراد در حین تردد می شود. همچنین سرامیک های کف امروزه از خاصیت ضد آب بهره می برد که شستشوی سطح را برای افراد سهل نموده است.

قیمت خرید انواع سرامیک کف

سرامیک کف دارا ی انواع بسیار متعددی می باشد که بر اساس درجه کیفیت، نوع طرح، سایز و عوامل دیگر قیمت گذاری می شود. لذا ساده ترین راه برای اطلاع از قیمت عمده و خرده این محصول افراد می توانند به سایت ها و فروشگاه های اینترنتی مراجعه نموده و از آخرین قیمت سرامیک کف ۶۰*۶۰ جویا شده و اقدام به خرید نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  واحد فروش: 0912 069 7813
  واحد فروش: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

سرامیک کف پذیرایی

سرامیک کف پذیرایی | فروش عمده سرامیک ۶۰*۶۰ طرح سنگ در تهران

سرامیک کف پذیرایی در اندازه های بزرگ و کوچک از جمله ۶۰*۶۰ با طرح سنگ …

تماس بگیرید