بازرگانی کاشیان
پنج شنبه , مهر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک نما / قیمت انواع سرامیک نما طرح سنگ

قیمت انواع سرامیک نما طرح سنگ

کیفیت انواع سرامیک نما طرح سنگ می تواند تاثیر زیادی در قیمت آن داشته باشد. به همین دلیل تولیدی ها با در نظر گرفتن این شاخصه آن را تعیین قیمت کرده و راهی بازار می کنند. جهت اطلاع از قیمت روز  و خرید انوع سرامیک دیواری و کف با مراجعه به سایت های اینترنتی می تواند به سهولت از  قیمت انواع سامیک نما طرح سنگ جویا شوده و مرغوب ترین نوع آن را خریداری نمود.

 سرامیک نما طرح سنگ

امروزه تولید انواع سرامیک را می توان در خطوط تولید کارخانه های مختلف ایران دید. این شرکت ها با در نظر گرفتن نوع کاربرد انواع سرامیک را تولید نموده و ساختاری زیبای به آنها می دهند. به این ترتیب وقتی خریداران برای تهیه انواع سرامیک نما اقدام می کنند، طرح آنها را مد نظر قرار داده و با در نظر گرفتن انتظارات خود آنها را سفارش می دهند.

سرامیک نما طرح سنگ

یکی از زیباترین طرح هایی که امروزه برای انواع سرامیک نما در نظر گرفته می شود، طرح سنگ است. زیرا مصرف کننده ها این تولیدات را برای نمای ساختمان خود ترجیح داده و همواره بهترین ها را از شرکت های عرضه کننده تهیه می کنند. علاوه بر طرح سنگ می توان مدل های دیگر سرامیک نما را نیز در نمایندگی ها دید که به برخی از آنها اشاره می شود:

  • رومی
  • طرح آنتیک
  • طرح ساده
  • طرح گرانیت
  • طرح چوب

سرامیک نما طرح سنگ تراورتن

تولید و عرضه سرامیک ها در طرح های شیک و زیبا  مانند سرامیک  طرح سنگ  توانسته نظر افراد بسیار ی را به خود جلب نماید. این محصول علاوه بر داشتن مدل های جدید و جذاب از استحکام  عالی در برابر  بارندگی، سرما، یخ زدگی و … بوده و  استفاده از این محصول در نمای بیرونی ساختمان  می توانند فضای شیکی و مدرنی را بوجود آورد. سرامیک های  دیواری  طرح سنگ از  نوع پرسلان می باشد و باید در هنگام نصب از  اسکوپ بهره گرفت و یا بصورت نمای خشک و با استفاده از  گیره و پیچ اقدام به نصب این محصول نمود.

سرامیک نما طرح آجر

سرامیک نما طرح آجر در مدل های سطح صاف و برجسته تولید می شود که  معاران می توانند از انواع این محصول بصورت زیرکانه  در طراحی نمای ساختمان بهره گیرند. سرامیک نما طرح آجر در اندازه های  متفاوت و متناسب با  سطح کار عرضه می گردد.

لذا باید در هنگام خرید به  سایز سرامیک دقت نمود تا   بدین طریق  مانع افزایش ضایعات شده  و همچنین طرح و نقش سرامیک بخوبی  کنار هم چیده شود. سرامیک نما  علاوه بر ایجاد محیط زیبا در بیرون خانه، مانند یه عایق عمل کرده  و از هدر رفتن انرژی جلوگیری بعمل می آورد و  باعث کاهش مصرف انرژی می شود.

قیمت انواع سرامیک نما

در بازار قیمت انواع سرامیک نما را می توان با در نظر گرفتن زیبایی و کیفیت آنها استعلام گرفت. به این ترتیب محصولاتی که قیمت بالاتری داشته باشند، طبیعتا زیبا تر بوده و البته از نظر کیفیت نیز در وضعیت مطلوبی قرار دارند. این نوع سرامیک ها را می توان در ساختمان های مختلف بکار برد.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی انواع سرامیک نما ایفا سرام

انواع سرامیک نما ایرانی به منظور فروش هر چه بهتر در سایت های اینترنتی ارائه …

تماس بگیرید