بازرگانی کاشیان
پنج شنبه , مهر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک کف / لیست قیمت سرامیک پرسلانی درجه یک

لیست قیمت سرامیک پرسلانی درجه یک

سرامیک پرسلانی از محصولات جدید کاشی وسرامی می باشد که در انواع سرامیک دیواری وکف عرضه می گردد و توانسته در سال های اخیر نظر معماران و انبوه سازان را به خود متوجه نماید. این محصول در درجه کیفیت های مختلف با قیمت های مناسب از طریق سایت های اینترنتی پخش می گردد. لذا افراد می توانند با مراجعه به این مراکز علاوه بر اطلاع از قیمت سرامیک پرسلن انواع با بهترین کیفیت سفارش دهند.

سرامیک پرسلانی

سرامیک پرسلان از جمله سرامیک های هست که تحت شرایط فشار و حرارت بالا تولید می گردد. و به همین خاطر از خاصیت ضد آب برخودار بوده و از مقاومت و استحکام  زیاد در برابر فشار  بهره می برد. این محصول دارای ویژگی های منحصر بفردی می باشد که در ذیل به برخی از این خصوصیات اشاره می شود:

  • جذب رطوبت پایین
  • پایدار در برابر  شوک های حرارتی
  • مقام در برابر فشار
  • طرح های کالیبره
  • قیمت مناسب
  • کیفیت بالا

سرامیک کف

تولید شرامسک کف در نقش ها و طرح های شیک و زیبا باعث شده تا خانه درها  جهت طرح ریز کف ساختمان از انواع این محصول استفاده نمایند. سرامیک کف پرسلانی دارای ضخامت مناسب بوده و از همین رو در برابر فشار ورارده بر سطح تخریب نمی گردد. این محصول از برش لیزری نیز برخودار بوده که باعث شده تا پس از نصب نیاز به کار پر زحمت بند کشی نباشد و علاوه بر عرض سطح یکنواخت و بی نظیر، نیاز به تمیزی کمتری احساس شود.

سرامیک کف مات

بطور مختصر سرامک های کف در انواع مات تا براق تولید شده که هر کدام از این نمونه ها دارا ویژگی های منحصر بفرد بوده  با افراد و طراحان با توجه به ویژگی های هرکدام باید از این محصول در بخش های مختلف خانه استفاده نمایند. سرامیک کف مات بیشتر برای کف پذیرایی ، راهرو و … مناسب می باشد. زیر این محصول بخاطر سطح مات خود، از میزان لغزندگی کمتری نسبت به نوع براق بهره مند بوده و مانع سرخوردافراد حین آمد و شد می شود.

لیست قیمت سرامیک پرسلان

در سال های اخیر سایت ها و فروشگاه های مجازی بستری مناسب را برای کسب و کار فراهم آورده که افراد به سهولت می توانند به این مراکز مراجعه کرده و محصولات مورد نیاز خود از جمله کاشی  و سر امیک را خریداری نمایند. از همین رو افراد برای کسب اطلاعات در مورد مدل های جدید سرامیک کف و همچنین جویا شدن  از قیمت روز این محصول به این مراکز اینتری مراجعه می کرده و به راحتی اقدام به خرید می نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

سرامیک کف طرح پارکت

سرامیک کف طرح پارکت | مرکز فروش سرامیک درجه یک

سرامیک کف طرح پارکت بسیار شبیه چوب بوده و بسیار از متخصصان و کارشناسان این …

تماس بگیرید