بازرگانی کاشیان
پنج شنبه , مهر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک استخری / مرکز عرضه انواع سرامیک استخری و جکوزی درجه یک در تهران

مرکز عرضه انواع سرامیک استخری و جکوزی درجه یک در تهران

سرامیک استخری و جکوزی در نوع ساده  و میکس در سایز های مینیاتوری در شکل های مربع و شش ضلعی جهت طرح ریزی قسمت های مختلف محیط استخر در داخل کشور با بهترین مواد اولیه تولید می گردد. جهت خرید این محصول  می توان به سایت ها و فروشگاه های اینترنتی رجوع نموده و انواع سرامیک استخری و جکوزی را مطابق نظر خود سفارش داد و خریداری نمود.

سرامیک استخری و جکوزی

از مقاوم ترین سرامیک ها به آب که کمترین میزان جذب رطوبت را داشته می توان به سرامیک های استخری اشاره نمود. همچنین این محصول از استحکام بالا در برابر گرما و حرارت برخودار می باشد. لذا امروزه بسیاری از استخرداران ترغیب به استفاده از انواع سرامیک استخری و جکوزی برای طراحی قسمت های مختلف استخر نظیر سونای بخار، جکوزی، حوضچه آب سرد و حتی محیط داخلی استخر شده و با اطمینان خاطر از جدیدترین مدل سرامیک استخری به زیباسازی این محیط می بپردازند.

سرامیک ۳۰*۶۰ استخری

علاوه بر سرامیک های استخری مینیاتوری نوعی دیگری از سرامیک ها استخری ضد آب هستند که در اندازه ۳۰*۶۰ می باشد.  مواد اولیه این محصول تحت فشار و حرارت بالا قرار گرفته و به بسیار متراکم شده به نحوه ای که کمترین میزان تخلخل را داشته و جذب رطوبت آن بسیار پایین می باشد. سرامیک استخری پرسلان برای طراحی استخر های کوچک و همچنین سرویس بهداشتی

سرامیک های استخری شش ضلعی

از طرح های جذاب سرامیک های استخری، سرامیک های شش ضلعی می باشد. این محصول تشکیل شده از سرامیک ۲*۲ شش ضلعی که کنار هم بروی صفحه مشبک پلاستیکی  چیده شده. این خصوصیت باعث حمل و نقل آسان و همچنین نصب راحت محصول روی سطوح ناهموار و غیر مسطح شده است. سرامیک های استخری شش ضلعی در نوع ساده و میکس عرضه می گردد که نوع میکس بخاطر ترکیب رنگ بهتر از قیمت بالاتری برخودار می باشد.

مرکز عرضه انواع سرامیک استخری

در دهه های اخیر انواع سرامیک استخری از طریق سایت های اینترنتی با قیمت مناسب عرضه می گردد. فروشگاه های مجازی با تولیدکنندگان در ارتباط بوده و علاوه بر عرضه انواع سرامیک استخری، اطلاعات مورد نیاز در زمینه کاشی و سرامیک را منتشر می نمایند. از همین رو بسیاری از استخرداران و افراد جهت خرید به سایت های اینترنتی روی آورده و بهترین نوع این محصول را به سهولت تهیه می نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

سرامیک پرسلان استخری

فروش بهترین سرامیک پرسلان استخری

سرامیک پرسلان استخری با دو برند البرز و گلدیس بیشترین فروش را در بازار ایران …

تماس بگیرید