بازرگانی کاشیان
یکشنبه , مهر ۲۵ ۱۴۰۰
خانه / کاشی دیوار / سفارش خرید کاشی دیوار لوکس

سفارش خرید کاشی دیوار لوکس

خرید کاشی دیوار لوکس یکی از بهترین نوع دیوار پوش می باشد که برای تزیین و زیباسازی بدنه داخلی ساختمان مانند  دیوار هال، پذیرایی، اتاق خواب و … مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول ارزشمند را می توان از سایت های اینترنتی با قیمت مناسب سفارش داد و خریداری کرد.

کاشی و سرامیک بدلیل تنوع در طرح و قیمت یکی از بهترین مصالح جهت طراحی محیط های مختلف ساختمان می باشد. امروزه این محصول در داخل کشور با بهترین مواد اولیه تولید شده و بالاترین درجه کیفیت را دارد بگونه ای که بخشی از این محصول به بازار های جهانی و کشور های متعدد صادر می شود. از همین رو بسیاری از معماران از انواع کاشی دیواری لوکس جهت زیباسازی محیط داخلی و خارجی ساختمان استفاده می نمایند.

آشنایی با کاشی دیوار ی

کاشی های که در بدنه ساختمان قرار می گیرد باید در برابر جذب آب مقاومت مطلوبی داشته باشد و در هنگام نصب عمل بند کشی فواصل بین کاشی ها بدرستی صورت گیرد تا مانع نفوذ آب و رطوبت شود. زیرا جذب آب توسط کاشی سبب شل شدن اتصال کاشی با دیوار می شود. لذا پیشنهاد می گردد در بدنه ساختمان از کاشی و سرامیکی استفاده شود که کمترین میزان ضریب جذب رطوبت را دارا باشد. همچنین در هنگام خرید باید به موارد زیر دقت کرده تا بتوان بهترین نوع کاشی دیواری را خریداری نمود:

  • پایین بود جذب رطوبت
  • مقاومت شیمیایی مناسب
  • قیمت مطلوب
  • رتبه کیفیت بالا
  • دارا بودن طرح های زیبا
  • رنگ بندی شیک
  • سایز های گوناگون

قیمت سرامیک دیوار ۳۰*۶۰

ز ویژگی خوب کاشی و سرامیک که سبب شده تا افراد تمایل به استفاده از این محصول داشته باشند، تنوع در سایز بندی می باشد. زیرا وجود انداز های مختلف کاشی و سرامیک سبب شده تا افراد با توجه به ابعاد محیط اقدام به انتخاب نمایند. در همین راستا سرامیک دیواری ۳۰*۶۰ یکی از بهترین گزینه های برای استفاده

ا در بدنه محیط های مختلف نظیر توالت، حمام، آشپزخانه و … می باشد. همچنین این محصول علاوه بر سایز بندی در درجه کیفیت های مختلف تولید شده که دارای قیمت های متفاوت و مناسب می بوده  و افراد می توانند با توجه به بودجه خود از انواع این محصول جهت زیباسازی بدنه ساختمان بهره گیرند.

سرامیک دیوار جدید

در سال های اخیر انواع سرامیک دیواری در طرح ها و مدل های جدید عرضه می شود که علاوه بر ظاهر زیبا از خصوصیات دیگری نظیر جذب رطوبت پایین، مقاومت شیمیایی مناسب، خاصیت ضد حریق و … برخودار می باشد. جالب است بدانید سرامیک های دیواری در طرح های مختلف مانند طرح آنتیک و آجر نما ساخته می شود که از محبوبیت زیادی بین افراد برخودار هست. همچنین این محصول کالیبره بوده و در هنگام نصب نیاز به بند کشی نداشته و سطح کاملا بدون بند و درز را ارائه می دهد.

خرید کاشی دیوار لوکس

جهت خرید کاشی دیوار لوکس می توان از نمایندگی های عرضه و سایت های اینترنتی بهره گرفت. زیرا جدید ترین مدل های کاشی و سرامیک و همچنین انواع اطلاعات درباره این محصول در کمترین زمان توسط این مراکز منتشر می شود. از همین رو افراد می توانند به فروشگاه های مجازی مراجعه نمایند و علاوه بر آشنایی با طرح های مختلف کاشی و سرامیک، لوکس ترین نوع آن را انتخاب کرده و خریداری نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

سرامیک دیوار پذیرایی

فروش جدیدترین مدل سرامیک دیوار پذیرایی

آیا می دانید چگونه می توان از جدیدترین طرح های سرامیک دیوار پذیرایی در کمترین …

تماس بگیرید