بازرگانی کاشیان
پنج شنبه , مهر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / کاشی آشپزخانه / سایت فروش کاشی بین کابینتی ایرانی

سایت فروش کاشی بین کابینتی ایرانی

آیا می دانید چرا امروزه بیشتر از کاشی بین کابینتی ایرانی برای تزیین فضای آشپزخانه استفاده می شود؟ آیا با انواع کاشی بین کابینتی آشنایی دارید؟ آیا اطلاع دارید برای داشتن دکوراسیون شیک در آشپزخانه باید از چه روشی استفاده کرد؟ بنظر شما چرا سایت های فروش انواع کاشی بین کابینتی ایرانی توانسته فروش خوبی در سال های اخیر داشته باشند؟

در دهه های اخیر شکل دکوراسیون داخل خانه تغییر کرده و امروزه آشپز خانه سهم عمده ای در طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان ایفا می کند. لذا برای طراحی دکوراسیون شیک و مدرن نیاز هست با انواع کاشی و سرامیک، خصوصا کاشی بین کابینتی آشنایی بیشتری پیدا کرد. از همین رو ما مقاله ای پیرامون کاشی بین کابینتی ایرانی مطرح می نماییم.

کاشی بین کابینتی ایرانی چیست؟

امروزه برخی از افراد برای کاهش هزینه های طراحی آشپزخانه فقط فضای بین کابینت ها را کاشی استفاده می کنند. اما برخی دیگر هزینه برایشان مطرح نیست و درکل فضا مذکور کاشی و سرامیک استفاده می کنند. کاشی بین کابینتی ایرانی طرح های خاصی دارد که مخصوص استفاده در فضای بین کابینت بالا و پایین می باشد.

خصوصیات کاشی بین کابینتی ایرانی

کاشی های که در فضای بین کابینت ها قرار می گیرد باید ویژگی ها از جمله ذیل را دارا باشد تا علاوه بر زیباسازی محیط بتواند انتظارات مصرف کنندگان را از لحاظ کیفی مرتفع سازد.

  • مقاومت در برابر رطوبت
  • مقاومت در برابر حرارت
  • مقاومت در برابر مواد شویند
  • سهولت در تمیزی
  • پایداری رنگ

جدیدترین مدل های سرامیک طرح آنتیک

سرامیک های طرح آنتیک با برش لیزری یکی از بهترین گزینه ها برای طراحی و تزیین مکان های مختلف نظیر هال، پذیرایی، اتاق خواب و حتی نمای ساختمان می باشد. این محصول نیاز به بند کشی نداشته و بعد نصب سطح کاملا یکدست و بدون هیچ گونه بند و درزی را ارائه می دهد. همچنین سرامیک طرح آنتیک از مقاومت مطلوب در برابر آب برخودار بوده و می توان  از آن برای بدنه پارکینگ و نمای ساختمان از آن استفاده نمود.

مدل های سرامیک دیواری لوکس

انواع مدل های سرامیک دیواری زیبا و لوکس در داخل کشور با مرغوبیت ترین مواد اولیه تولید می شود. این نوع دیوار پوش دارای تنوع بالا در کیفیت و قیمت بوده و افراد می توانند با توجه به بودجه و سلیقه خود از طرح های این محصول بهرمند شده و به زیباسازی بدنه داخلی و خارجی ساختمان استفاده نمایند.

از ویژگی های سرامیک دیواری کالیبره می توان به لعاب براق و مقاوم به آب آن اشاره نمود. همچنین این محصول در سایز های مختلف عرضه می گردد که افراد می تواند با توجه به ابعاد محیط مورد نظر از سرامیک با سایز مناسب استفاده نمایند.

آشنایی با انواع سایت فروش کاشی و سرامیک

امروزه بهترین و سهل ترین راه برای خرید و فروش انواع کاشی و سرامیک خصوصا کاشی بین کابینتی ایرانی مراجعه به سایت ها و فروشگاه های اینترنتی معتبر می باشد. افراد با استفاده از این مراکز می توانند علاوه بر داشتن خرید و فروش موفق و راحت، از دیگر امکانات این سایت های فروش مانند مشاوره رایگان بهره مند شوند.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

کاشی بین کابینتی طلایی

لیست قیمت کاشی بین کابینتی طلایی

تابحال فکر کردید چرا امروزه بسیاری از خانه دار ها بدنبال خرید کاشی بین کابینتی …

تماس بگیرید