بازرگانی کاشیان
پنج شنبه , مهر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / کاشی آشپزخانه / فروش عمده سرامیک دیوار آشپزخانه جدید با مناسب ترین قیمت از تهران

فروش عمده سرامیک دیوار آشپزخانه جدید با مناسب ترین قیمت از تهران

سرامیک دیوار آشپزخانه جدید با بهترین کیفیت و توس تولید کننده داخلی ساخته می شود و از طریق سایت های اینترنتی با بصورت عمده و خرده در تهران و دیگر نقاط کشور عرضه می گردد. این محصول در برابر ضربه از استحکام مناسب برخودار بود و بخاطر سطح لعابدار قابل شستشوی می باشد.

سرامیک دیوار آشپزخانه جدید

محیط آشپزخانه از مکان های مهم هر خانه بوده و طراحی دکوراسیون داخل این محیط بسیار مورد توجه افراد، خصوصا خانم های می باشد. بطور کلی در طراحی هر محیط، هماهنگ کردن و ترکیب رنگ اجزا در جلوه زیبایی فضای مورد نظر تاثیر گذار می باشد. لذا از همین رو سرامیک دیوار آشپزخانه جدید با ترکیب رنگ منحصر بفرد به خودی با دیگر اجزای آشپزخانه نظیر کابینت ها ست شده و به سادگی محیط شیک و جذابی را خلق می نماید.

سرامیک کف آشپزخانه

اصولا برای طرح ریزی کف آشپزخانه از مصالحی بهره گرفته می شود که قابلیت شستشو داشته باشد، به همین جهت معماران  از انواع سرامیک کف برای طراحی این قسمت استفاده می نمایند. اما یکی دیگر از مشکلات سرامیک های کف، وجود بند و درز بین سرامیک ها بوده که تمیز نمود این قسمت کار بسیار سخت و دشواری می باشد. در همین راستا امروزه سرامیک دیوار آشپزخانه جدید بصورت لیزری برش داده شده و کالیبره می باشد. این محصول بی نظیر پس از نصب نیاز به بندکشی نداشته و علاوه بر بهبود جلوه بصری محیط، نیاز کمتر به تمیزی دارد.

بین کابینتی سفید طلایی

در سال های اخیر از دیوار پوش های متنوع برای زیباسازی بدنه آشپزخانه استفاده می نمایند که یکی از این محصولات جذاب و لوکس بهره گیری از انواع بین کابینتی می باشد. همانطور که از نام این محصول پیداست از بین کابینتی سفید طلایی برای زیباسازی فضای بین کابینت های استفاد می شود

و به سادگی می توان این محصول را بروی زمینه که بطور معمول سرامیک می باشد، چسپاند. لذا بسیاری از طراحان علاوه بر استفاده از سرامیک دیوار آشپزخانه جدید جهت طرح ریزی این محیط از انواع بین کابینتی ها نیز استفاده می نمایند تا بتوانند محیط لوکس و مدرن در آشپزخانه خلق نمایند.

فروش عمده سرامیک آشپزخانه

طراحی محیط آشپزخانه تاثیر زیادی در زیباسازی محیط کل خانه دارد. لذا انبوه سازان و معماران تمایل دارند تا جدیدترین مدل سرامیک آشپزخانه را بصورت عمده و مستقیم از کارخانه خریداری نمایند تا علاوه بر خرید محصول با کیفیت، انواع سرامیک دیواری را با قیمت مناسب تهیه نمایند. در همین راستا  بسیاری از سایت های اینترنتی انواع کاشی و سرامیک درجه یک را بصورت عمده عرضه می دارند تا افراد بتوانند به سهولت و در کمترین زمان ممکن انواع سرامیک دیوار آشپزخانه جدید را سفارش داده و مستقیم از تولید کننده خریداری نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

کاشی بین کابینتی طلایی

لیست قیمت کاشی بین کابینتی طلایی

تابحال فکر کردید چرا امروزه بسیاری از خانه دار ها بدنبال خرید کاشی بین کابینتی …

تماس بگیرید