بازرگانی کاشیان
یکشنبه , مهر ۲۵ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک سرویس بهداشتی / خرید سرامیک سرویس بهداشتی جدید در تهران

خرید سرامیک سرویس بهداشتی جدید در تهران

سرامیک سرویس بهداشتی جدید در اشکال هندسی مختلف با نقش های بسیار جذاب توسط نمایندگی های عرضه کننده کاشی و سرامیک در تهران با قیمت مناسب پخش می گردد.  این محصول از مرسوم ترین نوع پوشش  برای طراحی محیط توالت و حمام به شمار می رود. لذا بسیاری از خانه دارها تمایل دارند تا از انواع سرامیک بدنه و کف جهت طرح ریز این فضا بهره گیرند.

سرامیک سرویس بهداشتی جدید

توالت و حمام مکان های کوچکی از هر خانه می باشد که حفظ رعایت بهداشت در این فضا بسیار حائز اهمیت می باشد. لذا باید از مصالحی برای طراحی داخلی این محیط بهره گرفت که علاوه بر طرح های شیک از قابلیت شستشوی راحت برخودار باشد. در همین راستا سرامیک سرویس بهداشتی جدید بگونه ای تولید می گردد که دارای کمترین میزان نفوذ پذیری آب بوده و بخاطر سطح لعابدار خود به در صورت نیاز به سهولت با آب قابل تمیز شدن می باشد.

کاشی رنگ طوسی

رنگ طوسی یکی از رنگ های خنثی به شمار می رود که از لحاظ رواشناسی حس آرامش و اعتماد را القا می نمایند. این رنگ در ترکیب با دیگر رنگ های می تواند محیط زیبا را پدید آورد. علاوه بر این سرامیک سرویس بهداشتی طوسی در اندازه های مختلف عرضع می گردد. تناسب سایز سرامیک با ابعاد توالت و حمام باعث  کاهش هزینه پرداختی و چیدمان بهتر و نصب راحت تر سرامیک گردد. لذا پیشنهاد می گردد قبل از خرید با توجه به متراژ سطح کار به انتخاب سایز مناسب سرامیک پرداخته تا بتوان محیط شیک را در این فضا طراحی نمود.

زیباترین کاشی سرویس بهداشتی

زیباترین کاشی  های سرویس بهداشتی علاوه کیفیت بالا دارای طرح های فوق العاده زیبا و شیک می باشد. استفاده از سرامیک سرویس بهداشتی که دارای اشکل  هندسی بوده، بیشتر جلوه نمایی کرده و توانسته نظر افراد بسیاری را به خود جلب نمایند.  این محصول دارای رنگ بندی جذاب بوده و پس از  نصب همانند یک تابلو طرح خاصی را به تصویر می کشد. استفاده زیراکانه از این محصول در بدنه توالت و حمام یاعث می شود که این محیط کوچک به مکانی مدرن و لوکس تبدیل شود.

خرید سرامیک  سرویس بهداشتی

خرید عمده و خرید سرامیک سرویس بهداشتی جدید از طریق سایت های اینترنتی امروزه ممکن شده و افراد می تواند به راحتی علاوه بر خرید با مدل های جدید این محصول آشنا شوند. همچنین این مراکز اینترنتی با نمایندگی های فروش و حتی کارخانه های تولیدی کاشی و سرامیک در ارتباط بوده و انواع سرامیک توالت و حمام را بصورت عمده و مستقیم از کارخانه عرضه می دارند.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

سرامیک سرویس بهداشتی

خرید اینترنتی سرامیک سرویس بهداشتی | سرامیک ۳۰*۶۰

سرامیک سرویس بهداشتی با طرح های بی نظیر  و اندازه ۳۰*۶۰ را  می توان با …

تماس بگیرید