دنیای کاشی
شنبه , شهریور ۲۷ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک کف / نمایندگی فروش عمده سرامیک کف پذیرایی

نمایندگی فروش عمده سرامیک کف پذیرایی

فروش عمده سرامیک کف پذیرایی از طریق سایت ها اینترنتی و نمایندگی های فروش توانسته به روند توزیع و پخش این محصول سرعت بخشد و سبب جلب رضایت مشتریان گردد. سرامیک های کف در انواع ساده و پرسلان با مناسب ترین قیمت از طریق این مراکز عرضه می گردد.

فروش عمده سرامیک کف

سرامیک کف پذیرایی با لعابکاری های متفاوت تولید می شود که سرامیک کف مات نسبت به نوع براق آن از ضریب اصطحکاک مناسب تری برخودار می باشد و مانع سر خوردن افراد در هنگام رفت و آمد می شود. یکی دیگر از خصوصیات سرامیک های کف قابلیت شستشوی آن نیز می باشد. زیرا سرامیک هایی که دارای رنگ های روشن می باشند زودتر از نوع تیره آن کثیفی رو مشخص می کند. از همین رو شتسشوی این محصول با آب سبب تمیزی راحت آن گشته است.

فروش عمده سرامیک کف

انواع سرامیک کف پذیرایی توسط شرکت های تولید کننده  وارد می شود. این محصول دارای طرح های متنوع بود و از رنگ بندی های شیک نظیر موارد ذیل برخودار می باشد. از همین رو خانه داران زیادی تمایل دارند تا از این محصول جهت طرح ریزی کف پذیرایی استفاده نمایند و خلق محیط شیک مطابق نظر خود دست بزنند.

  • سفید
  • قهوه ای
  • کرم
  • طوسی
  • خاکستری
  • مشکی

سرامیک کف پذیرایی

در سال های اخیر دکوراسیون داخلی خانه تغییر کرده و افراد برای طراحی کف ساختمان از انواع کف پوش ها استفاده می نمایند یکی از محبوبترین این پوشش ها سرامیک های کف می باشد. سرامیک های های کف پذیرایی در طرح های مات وبراق تولید می شود

که خانه دار می توانند برای لوکس و شیک نشان دادن فضاب داخلی ساختمان از انواع سرامیک کف براق استفاده نمایند. زیرا این محصول بخاطر درخشندگی منحصر بفرد لعاب خود، نور را به خوبی در فضا منعکس کرده و فضای دلنشین و جذابی را ایجاد می نمایند.

سرامیک کف ارزان

سرامیک های کف ارزان علاوه بر قیمت مناسب دارای کیفیت مطلوب می باشد. که این ویژگی سبب شده تا افراد بتوانند برای طرح ریزی کف هال، پذیرایی و بخش های مختلف ساختمان  از این نوع سرامیک استفاده کنند. سرامیک های کف ازران در اندازه های مختلف عرضه می گردد و به معماران اجازه می دهد تا بتوانند مطابق نظر خود از سایز های مختلف این محصول در طرح ریزی کف ساختمان بهره گرفته و با حداق هزینه، اقدام به زیباسازی کف ساختمان بزنند.

نمایندگی های فروش عمده سرامیک کف

در سال های اخیر انواع نمایندگی های فروش عمده سرامیک کف در شهرستان های متعددی اعطا گردید و در حال ارائه خدمات به بهترین صورت ممکن می باشند. در همین راستا فروشگاه های اینترنتی زیادی در فضای مجازی اقدام به فروش عمده سرامیک کف نموده و توانسته اند مقدمات یک خرید راحت و مطمئن را برای متقاضیان فراهم آورند .

 مشاوره و فروش کاشیان
  واحد فروش: 0912 069 7813
  واحد فروش: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

سرامیک کف طرح پارکت

سرامیک کف طرح پارکت | مرکز فروش سرامیک درجه یک

سرامیک کف طرح پارکت بسیار شبیه چوب بوده و بسیار از متخصصان و کارشناسان این …

تماس بگیرید