دنیای کاشی
جمعه , شهریور ۲۶ ۱۴۰۰
خانه / کاشی آشپزخانه / خرید سرامیک دیوار آشپزخانه ۳۰*۶۰

خرید سرامیک دیوار آشپزخانه ۳۰*۶۰

سرامیک دیوار آشپزخانه با سایز ۳۰*۶۰ یکی از بهترین گزینه ها برای طرح ریزی بدنه این محیط می باشد. زیرا سرامیک های دیواری از تنوع گسترده در طرح و نقش برخوردار بوده و مدل های جدید آن بصورت کالیبر و بدون بند تولید می گردد. این محصول را می توان به صورت عمده از طریق سایت های اینترنتی سفارش داد و خریداری نمود.

از مهمترین نکاتی که باید در هنگام خرید کاشی و سرامیک دقت نمود، انتخاب درست سایز سرامیک می باشد. زیرا عدم تناسب اندازه سرامیک با ابعاد محیط باعث افزایش ضایعات و هزینه های پرداختی می شود.

از همین رو سرامیک با سایز ۳۰*۶۰ یکی از بهترین اندازه های سرامیک می باشد و به سادگی طرح و نقش آن کنار هم چیده شده و متناسب با ابعاد محیط آشپزخانه می باشد.

عرضه سرامیک دیوار آشپزخانه

سرامیک دیوار آشپزخانه

سرامیک دیوار آشپزخانه علاوه بر طرح زیبا باید از ترکیب رنگ مناسب برخودار باشد و به سهولت با دیگر اجزای آشپزخانه نظیر کابینت ها هماهنگ و ست شود. همچنین بخاطر حرارت و گرمای ناشی از پخت و پز باید سرامیک دیوار آشپزخانه در برابرگرما مقاوم باشد و رنگ و لعاب آن بر اثر حرارت از بین نرود. از دیگر ویژگی های این محصول می توان موارد ذیل را ذکر نمود:

  • رتبه کیفیت بالا
  • مقاوم نسبت به رطوبت و خیس شدن
  • برش های کالیبره
  • مقاومت شیمیایی مطلوب
  • خاصیت ضد حریق

خرید عمده سرامیک دیواری و کف

جهت خرید عمده سرامیک دیواری و کف می توان از سایت و فروشگاه های فعال در این حوزه استفاده نمود. زیرا این مراکز اینترنتی همیشه در دسترس بوده و افراد می توانند با مراجعه کردن به سایت های اینترنتی انواع سرامیک دیوار آشپزخانه را بصورت مستقیم و عمده از کارخانه ثبت سفارش نمود و خریداری کرد.

 مشاوره و فروش کاشیان
  واحد فروش: 0912 069 7813
  واحد فروش: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

کاشی بین کابینتی طلایی

لیست قیمت کاشی بین کابینتی طلایی

تابحال فکر کردید چرا امروزه بسیاری از خانه دار ها بدنبال خرید کاشی بین کابینتی …

تماس بگیرید