دنیای کاشی
چهارشنبه , مرداد ۱۳ ۱۴۰۰
خانه / کاشی سرویس بهداشتی / قیمت سرامیک دیواری سرویس بهداشتی ایرانی

قیمت سرامیک دیواری سرویس بهداشتی ایرانی

قیمت سرامیک دیواری سرویس بهداشتی ایرانی که در شرکت های تخصصی داخلی تولید شده، به مراتبط مناسب تر از انواع وارداتی است. همین امر سبب شده بسیاری از خریداران عمده به این محصول روی آورده و آن را با مدل های شیک تهیه کنند.

امروزه بسیاری از مجموعه های تخصصی را می توان دید که بهترین برندهای ایرانی را از انواع کاشی و سرامیک توزیع می کنند. این عرضه کننده ها به منظور تامین نیاز مشتریان بهترین برندها و طرح ها را ارائه داده و قیمت روز آنها را اعلام می دارند.با توجه به اینکه شرکت های ایرانی تولید کننده کاشی و سرامیک همواره رو به پیشرفت هستند، در حال حاضر باکیفیت ترین مدل ها را به دست مشتریان خود می رسانند.

بهترین سرامیک دیواری سرویس بهداشتی ایرانی

بهره گیری از دانش روز و بهترین متریال به شرکت های ایرانی تولید کننده سرامیک سرویس بهداشتی کمک زیادی کرده است تا با کیفیت ترین ها را ارائه دهند. این تولید کننده ها با در نظر گرفتن کیفیت و مقاومت، مدل هایی را ارائه داده که در عین زیبایی به راحتی قابل نصب و استفاده باشد.

برخی از بهترین انواع سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی:

  • سه بعدی
  • فانتزی
  • طرح برجسته
  • دو رنگ
  • حاشیه دار

قیمت سرامیک سرویس بهداشتی

از مهمترین عواملی که امروزه سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی در بازار اعتبار زیادی داشته و افراد مختلف آنها را سفارش خرید می دهند، قیمت مناسب است. این مسئله به اندازه ای اهمیت داشته که سبب شده اغلب برندهای وارداتی کمتر مورد توجه قرار گیرند.  از این رو مارک های داخلی با استقبال خوبی همراه بوده اند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم نصیری: 0912 052 9875
  خانم شریفی: 0912 069 7813
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کاشی سرویس بهداشتی گلدار

قیمت انواع کاشی سرویس بهداشتی گلدار زیبا

کاشی سرویس بهداشتی گلدار  بخاطر دارا بودن طرح زیبا به یکی از محبوب ترین طرح …

Call Now Buttonتماس بگیرید