بازرگانی کاشیان
پنج شنبه , مهر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک کف / خرید سرامیک کف پذیرایی براق

خرید سرامیک کف پذیرایی براق

سرامیک کف پذیرایی براق  با طرح های زیبا و قیمت مناسب  را بصورت عمده می توان از سایت های اینترنتی خریداری نمایند. زیرا این فروشگاه های مجازی انواع این محصول را بصورت عمده و خرده در نقاط مختلف کشور عرضه می دارد. از همین رو افراد تمایل دارند تا انواع سرامیک کف پذیرایی براق را از سایت های اینترنتی خریداری نمایند.

دردهه های اخیر انواع سرامیک کف در لعاب های مختلف نظیر مات تا براق تولید می کنند که  هر کدام از این لعاب ها دارای ویژگی های منحصربفرد می باشد. بطور مختصر سرامیک کف پذیرایی براق دارا درجه سایندگی بوده که میزان مقاومت سرامیک را در برابر سایش ارزیابی می کند. جالب است بدانید درجه سایندگی PEI برای مصارف مسکونی ۳ و ۴ بوده و برای مکان های تجاری از درجه سایندگی ۵ و ۶ بهره می گیرد.

عرضه سرامیک کف پذیرایی براق

سرامیک کف پذیرایی براق

سرامیک کف پذیرایی براق علاوه بر موارد فوق سبب انعکاس بهتر نور شده و در روشنایی محیط تاثیر بسزایی نیز دارد. همچنین بخاطر برخوداری از سطح صاف تر نسبت به نوع مات شستشوی و تمیزی آن نیز سهل ترمی باشد. از معایب سرامیک های کف براق  می توان به لغزندگی سطح آن اشاره نمود. که این موضوع سبب شده تا آمد و شد افراد به سختی صورت گیرد. اما سرامیک کف پذیرایی مات دارا ضریب اصطحکات مناسب بود و از میزان لغزندگی کمی برخوردار می باشد.

سرامیک کف مات

تنوع گسترده طرح و نقش کاشی و سرامیک باعث شده تا افراد در هنگام خرید انواع سرامیک کف با این سوال مواجه شوند که آیا سرامیک کف مات بهتر است یا سرامیک کف براق؟

بطور مختصر می توان گفت سرامیک های کف مات بخاطر دارا بودن ضریب اصطحکاک مناسب باعث شده تا افراد بتوانند راحت بروی سطح آمد و شد نمایند. سرامیک های کف رنگ روشن نسبت به رنگ تیره زود تر کثیفی را نشان دارد. اما رنگ های تیر این محصولات نز درخشندگی خاص خود را دارا می باشد. سرامیک کف مات نسبت به سرامیک کف براق از درخشندگی کمتری برخودار می باشد. اما اگر بدنبال ایجاد محیط لوکس و  منحصربفرد می باشد، پیشنهاد می گردد که از سرامیک های کف براق استفاده نماید. زیرا این محصول نور را به خوبی در فضا منعکس کرده و محیط جذابی را خلق می نمایند.

سرامیک کف ۸۰*۸۰

سرامیک کف ۸۰*۸۰ در کنار سرامیک کف ۵۰*۵۰ و سرامیک کف ۶۰*۶۰ از پرفروش ترین اندازه های سرامیک می باشد. سرامیک کف ۸۰*۸۰ بسیار مناسب طرح ریزی کف مکانهای تجاری و مسکونی بزرگ بوده و معماران برای طراحی کف سالن های کنفرانس و … از این سایز سرامیک بهره می برند. جالب است بدانید استفاده از سرامیک های سایز بزرگ در مکان های کوچک سبب می شود تا محیط بزرگتر بنظر برسد. این محصول در مدل های معمولی و پرسلان تولید شده که سرامیک کف پرسلان از خاک رس سفید و بهترین مواد اولیه ساخته شده و  روانه بازار گشته است.

خرید سرامیک کف

امروزه بخاطر افزایش فروشگاه های مجازی، خرید برای افراد بسیار آسان گشته است. زیرا سایت های اینترنتی انواع محصولات مانند کاشی و سرامیک را عرضه می دارند. از همین رو بسیاری از متقاضیان برای خرید سرامیک کف پذیرایی براق به این مراکز اینترنتی رجوع کرده و بهترین نوع سرامیک ایران را بصورت عمده با نازلترین قیمت از کارخانه سفارش داده و خریداری می نمایند. همچنین این سایت های اینترنتی دارای ویژگی های دیگری به شرح ذیل می باشد:

  • مشاوره رایگان
  • دسترسی راحت
  • قیمت های پایین
  • معرفی مدل های جدید
  • سهولت در خرید
  • ارائه خدمات بهتر

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

سرامیک کف طرح پارکت

سرامیک کف طرح پارکت | مرکز فروش سرامیک درجه یک

سرامیک کف طرح پارکت بسیار شبیه چوب بوده و بسیار از متخصصان و کارشناسان این …

تماس بگیرید