دنیای کاشی
چهارشنبه , خرداد ۲۶ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک سرویس بهداشتی / نمایندگی سرامیک دیوار سرویس بهداشتی درجه یک

نمایندگی سرامیک دیوار سرویس بهداشتی درجه یک

سرامیک دیوار سرویس بهداشتی درجه یک با مدرن ترین طرح ها توسط سایت ها فروش و نمایندگی شرکت ها توزیع می گردد. لذا جهت خرید عمده این محصول می توان به سایت ها و فروشگاه های مجازی عرضه کاشی و سرامیک رجوع کرده و جدید ترین مدل های سرامیک سرویس بهداشتی را با قیمت مناسب خریداری نمود.

کاشی و سرامیک را می توان از قدیمی ترین دیوار پوش ها دانست. زیرا این محصول از گذشته تاکنون برای تزیین قسمت های مختلف ساختمان مورد استفاده قرار گرفته و بخاطر سطح لعابدار و

شستشوی راحت یکی از بهترین مصالح برای زیباسازی بدنه و کف سرویس بهداشتی می باشد. زیرا قابلیت شستشوی کاشی و سرامیک سبب حفظ نظافت و رعایت بهداشت در توالت و حمام می شود.

عرضه انواع سرامیک دیوار سرویس بهداشتی درجه یک

سرامیک دیوار سرویس بهداشتی درجه یک

 امروزه انواع سرامیک دیوار سرویس بهداشتی درجه یک را با مرغوب ترین مواد اولیه در داخل کشور تولید می گردد. این محصول در طرح ها و رنگ بندی های شیک و زیبا تولید شده و از مقاومت مطلوب دربرابر جذب رطوبت برخودار می باشد. همچنین سرامیک های دیواری دارای خصوصیات دیگری به شرح ذیل می باشد:

  • قیمت مناسب
  • مدل های شیک
  • رنگ بندی زیبا
  • تنوع در سایز
  • دوام در برابر ضربه
  • خاصیت ضد حریق
  • رتبه بندی کیفیت

نمایندگی سرامیک دیوار

شرکت ها و تولید کنندگان بزرگ کاشی و سرامیک جهت عرضه بهتر محصولات خود در شهرها مختلف اعطای نمایندگی کرده و همچنین انواع سرامیک دیوار سرویس بهداشتی درجه یک را بصورت اینترنتی عرضه می دارند. از همین رو افراد زیادی برای خرید عمده و خرده کاشی و سرامیک از سایت ها و فروشگاه های اینترنتی فعال در این زمینه بهره گرفته و انواع سرامیک ایرانی را با قیمت مناسب، مسقیم از کارخانه خریداری می نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم نصیری: 0912 052 9875
  خانم شریفی: 0919 425 1262
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کاشی سرویس بهداشتی گلدار

قیمت سرامیک کف سرویس بهداشتی درجه یک

سرامیک کف سرویس بهداشتی درجه یک از بهترین پوشش ها برای طرح ریز کف توالت …