دنیای کاشی
شنبه , شهریور ۲۷ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک سرویس بهداشتی / نمایندگی سرامیک دیوار سرویس بهداشتی درجه یک

نمایندگی سرامیک دیوار سرویس بهداشتی درجه یک

سرامیک دیوار سرویس بهداشتی درجه یک با مدرن ترین طرح ها توسط سایت ها فروش و نمایندگی شرکت ها توزیع می گردد. لذا جهت خرید عمده این محصول می توان به سایت ها و فروشگاه های مجازی عرضه کاشی و سرامیک رجوع کرده و جدید ترین مدل های سرامیک سرویس بهداشتی را با قیمت مناسب خریداری نمود.

کاشی و سرامیک را می توان از قدیمی ترین دیوار پوش ها دانست. زیرا این محصول از گذشته تاکنون برای تزیین قسمت های مختلف ساختمان مورد استفاده قرار گرفته و بخاطر سطح لعابدار و

شستشوی راحت یکی از بهترین مصالح برای زیباسازی بدنه و کف سرویس بهداشتی می باشد. زیرا قابلیت شستشوی کاشی و سرامیک سبب حفظ نظافت و رعایت بهداشت در توالت و حمام می شود.

عرضه انواع سرامیک دیوار سرویس بهداشتی درجه یک

سرامیک دیوار سرویس بهداشتی درجه یک

 امروزه انواع سرامیک دیوار سرویس بهداشتی درجه یک را با مرغوب ترین مواد اولیه در داخل کشور تولید می گردد. این محصول در طرح ها و رنگ بندی های شیک و زیبا تولید شده و از مقاومت مطلوب دربرابر جذب رطوبت برخودار می باشد. همچنین سرامیک های دیواری دارای خصوصیات دیگری به شرح ذیل می باشد:

  • قیمت مناسب
  • مدل های شیک
  • رنگ بندی زیبا
  • تنوع در سایز
  • دوام در برابر ضربه
  • خاصیت ضد حریق
  • رتبه بندی کیفیت

نمایندگی سرامیک دیوار

شرکت ها و تولید کنندگان بزرگ کاشی و سرامیک جهت عرضه بهتر محصولات خود در شهرها مختلف اعطای نمایندگی کرده و همچنین انواع سرامیک دیوار سرویس بهداشتی درجه یک را بصورت اینترنتی عرضه می دارند. از همین رو افراد زیادی برای خرید عمده و خرده کاشی و سرامیک از سایت ها و فروشگاه های اینترنتی فعال در این زمینه بهره گرفته و انواع سرامیک ایرانی را با قیمت مناسب، مسقیم از کارخانه خریداری می نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  واحد فروش: 0912 069 7813
  واحد فروش: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

کاشی سرویس بهداشتی گلدار

قیمت سرامیک کف سرویس بهداشتی درجه یک

سرامیک کف سرویس بهداشتی درجه یک از بهترین پوشش ها برای طرح ریز کف توالت …

تماس بگیرید