دنیای کاشی
دوشنبه , فروردین ۳۰ ۱۴۰۰
خانه / کاشیانه / لیست قیمت کاشی و سرامیک در سال ۹۸

لیست قیمت کاشی و سرامیک در سال ۹۸

لیست قیمت کاشی و سرامیک در سال ۹۸ را می توان از طریق سایت ها و فروگا های اینترنتی معتبر جویا شد. زیرا این مراکز مجازی در هرمکان و زمانی در اختیار متقاضیان بوده و افراد می توانند در کمترین زمان از لیست قیمت کاشی و سرامیک و اخبار این حوزه مطلع شوند.

کاشی را می توان از جمله نخستین ساخته های دست بشر تلقی کرد زیرا بخاطر سهولت در ساخت، انسان های نخستین انواع ظروف سفالی را به راحتی ساخته اند و امروزه یافته ها این تولیدات نشان از قدمت دیرین این صنعت دارد. جالب است بدانید این صنعت

در ایران ابتدا در شهر کاشان رونق داشته و نام کاشی از نام این شهر اخذ شده است. امروزه کاشی و سرامیک بخاطر خصوصیات بی نظیر خود بسیار مورد توجه افراد بود و یکی از بهترین مصالح برای طراحی داخلی و خارجی ساختمان بشمار می رود.

عرضه انواع کاشی و سرامیک

کاشی و سرامیک آشپزخانه

محیط آشپزخانه از مکان های بسیار مهم اعر ساختمان می باشد که تزیین آن بسیار مورد توجه افراد خصوصا خانم ها می باشند. لذا بخاطر متنع بودن مدل ها و نقش های کاشی و سرامیک افراد ترجیح می دهند تا از این محصول برای زیباسازی بدنه و کف آشپزخانه استفاد نمایند. همچنین این محصول دارای ویژگی های مطلوب بود که برخی از این خصوصیان به شرح ذیل اعلام می گردد:

  • خاصیت شستشو
  • سایزبندی مناسب
  • سهولت در تمیزی
  • مقاوم نسبتا مطلوب به ضربه
  • قیمت های ارزان
  • کیفیت های بالا
  • مدل های بروز و شیک

لیست قیمت کاشی و سرامیک

کاشی و سرامیک بدلیل گستردگی در تولید و تنوع بالا طرح، نقش دارای قیمت های متفاوتی می باشد که این موضوع انتخاب را برای افراد بسیار سخت و دشوار نموده است. در همین راستا بسیاری از تولید کنندگان جهت عرضه محصولات خود از سایت ها و فروشگاه های اینترنتی

بهره گرفته اند و لیست قیمت کاشی و سرامیک و دیگر اطلاع در این زمنیه رو در اسرع وقت منتشر می نمایند. لذا افراد با مراجعه به این مراکز اینترنتی به سهولت می توانند علاوه بر اطلاع از قیمت کاشی و سرامیک، بهترین نوع آن را بصورت عمده خریداری نمایند.

بازرگانی کاشیان
لطفا در خصوص محصول مد نظرتان با مدیر فروش مربوطه تماس حاصل فرمایید:
مدیر فروش تایل دکوراتیو ( بین کابینتی ) خانم نصیری : 09120529875
مدیر فروش انواع کاشی و سرامیک خانم زمانی : 09120677054
رایانامه : kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت تایل های بین کابینتی

قیمت تایل های بین کابینتی

قیمت تایل های بین کابینتی جدا از این موضوع که به عوامل بسیاری بستگی دارد …