دنیای کاشی
شنبه , مرداد ۹ ۱۴۰۰
خانه / کاشیانه / لیست قیمت کاشی و سرامیک در سال ۹۸

لیست قیمت کاشی و سرامیک در سال ۹۸

لیست قیمت کاشی و سرامیک در سال ۹۸ را می توان از طریق سایت ها و فروگا های اینترنتی معتبر جویا شد. زیرا این مراکز مجازی در هرمکان و زمانی در اختیار متقاضیان بوده و افراد می توانند در کمترین زمان از لیست قیمت کاشی و سرامیک و اخبار این حوزه مطلع شوند.

کاشی را می توان از جمله نخستین ساخته های دست بشر تلقی کرد زیرا بخاطر سهولت در ساخت، انسان های نخستین انواع ظروف سفالی را به راحتی ساخته اند و امروزه یافته ها این تولیدات نشان از قدمت دیرین این صنعت دارد. جالب است بدانید این صنعت

در ایران ابتدا در شهر کاشان رونق داشته و نام کاشی از نام این شهر اخذ شده است. امروزه کاشی و سرامیک بخاطر خصوصیات بی نظیر خود بسیار مورد توجه افراد بود و یکی از بهترین مصالح برای طراحی داخلی و خارجی ساختمان بشمار می رود.

عرضه انواع کاشی و سرامیک

کاشی و سرامیک آشپزخانه

محیط آشپزخانه از مکان های بسیار مهم اعر ساختمان می باشد که تزیین آن بسیار مورد توجه افراد خصوصا خانم ها می باشند. لذا بخاطر متنع بودن مدل ها و نقش های کاشی و سرامیک افراد ترجیح می دهند تا از این محصول برای زیباسازی بدنه و کف آشپزخانه استفاد نمایند. همچنین این محصول دارای ویژگی های مطلوب بود که برخی از این خصوصیان به شرح ذیل اعلام می گردد:

  • خاصیت شستشو
  • سایزبندی مناسب
  • سهولت در تمیزی
  • مقاوم نسبتا مطلوب به ضربه
  • قیمت های ارزان
  • کیفیت های بالا
  • مدل های بروز و شیک

لیست قیمت کاشی و سرامیک

کاشی و سرامیک بدلیل گستردگی در تولید و تنوع بالا طرح، نقش دارای قیمت های متفاوتی می باشد که این موضوع انتخاب را برای افراد بسیار سخت و دشوار نموده است. در همین راستا بسیاری از تولید کنندگان جهت عرضه محصولات خود از سایت ها و فروشگاه های اینترنتی

بهره گرفته اند و لیست قیمت کاشی و سرامیک و دیگر اطلاع در این زمنیه رو در اسرع وقت منتشر می نمایند. لذا افراد با مراجعه به این مراکز اینترنتی به سهولت می توانند علاوه بر اطلاع از قیمت کاشی و سرامیک، بهترین نوع آن را بصورت عمده خریداری نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم نصیری: 0912 052 9875
  خانم شریفی: 0912 069 7813
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بین کابینتی استیل

خرید بین کابینتی استیل میکس

بین کابینتی استیل در طرح های ساده و میکس عرضه توسط بازرگانی کاشیان عرضه می …

Call Now Buttonتماس بگیرید