دنیای کاشی
شنبه , مرداد ۹ ۱۴۰۰
خانه / کاشیانه / لیست قیمت سرامیک ۳۰*۶۰

لیست قیمت سرامیک ۳۰*۶۰

به منظور اطلاع از لیست قیمت سرامیک ۳۰*۶۰ می توان از سایت ها و فروشگاه های اینترنتی بهره گرفت. زیرا این مراکز اینترنتی بروز بوده و در اسرع وقت اخبار و اطلاعات حوزه کاشی و سرامیک نظیر قیمت، معرفی مدل های جدید و … را منتشر می نمایند. از همین رو بسیاری از متقاضیان و معماران جهت کسب اطلاعات مورد نیاز خود و حتی خرید و فروش این محصول به سایت های اینترنتی رجوع می نمایند.

کاشی و سرامیک به عنوان یکی از پرکاربردترین مصالح جهت تزیین و زیباسازی بدنه وکف ساختمان به شمار می رود. زیرا این محصول از لحاظ قیمت، کیفیت، طرح، رنگ، سایز و … نسبت به دیگر مصالح دارای امتیازاتی بوده بگونه ای که توانسته نظر افراد را جلب نمایند و امروزوه شاهد استفاد این محصول در نمای داخلی و خارجی ساختمان می باشیم.

عرضه انواع سرامیک

سرامیک ۳۰*۶۰

بطور کلی در تزیین و زیباسازی بدنه ساختمان یکی از مواردی که مورد توجه طراحان می باشد انتخاب سرامیک با سایز متناسب با ابعاد محیط می باشد. زیرا تولید کنندگان کاشی و سرامیک این محصول را در اندازه های مختلف به منظور کاربردهای متفاوت تولید می نمایند که انتخاب درست سایز با اندازه محیط نه تنها باعث زیبایی محیط مورد استفاده می گردد بلکه در کاهش ضایعات و  هزینه تمام شده تاثیر بسزایی دارد. در همین راستا سرامیک ۳۰*۶۰ برای طرح ریز بدنه ساختمان ساخته شده و در قسمت های مختلف خانه نظیر دیوار هال، پذیرایی، توالت، حمام و حتی نمای بیرونی کاربرد دارد.

لیست قیمت سرامیک

در سال های اخیر مسایل اقتصادی باعث شده تا افراد جهت خرید محصولات، بیشتر بروی قیمت آن متمرکز بوده و دنبال کسب اطلاعات درباره قیمت آن محصول باشند. در همین راستا تجارت الکترونیک توانسته کمک شایانی در مرتفع نمودن این معضل داشته باشد. زیرا امروزه سایت ها و فروشگاه های

معتبر زیادی در زمینه عرضه انواع کاشی و سرامیک ایرانی در فضای مجازی مشغول به فعالیت هستند که در کمترین زمان ممکن لیست قیمت سرامیک را منتشر می نمایند. از همین رو افراد با مراجعه به این مراکز می توانند به سهولت اطلاعات لازم را کسب نموده و مطابق بودجه خود اقدام به خرید نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم نصیری: 0912 052 9875
  خانم شریفی: 0912 069 7813
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بین کابینتی استیل

خرید بین کابینتی استیل میکس

بین کابینتی استیل در طرح های ساده و میکس عرضه توسط بازرگانی کاشیان عرضه می …

Call Now Buttonتماس بگیرید