بازرگانی کاشیان
جمعه , بهمن ۱ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک کف / فروش عمده سرامیک کف پذیرایی طرح چوب

فروش عمده سرامیک کف پذیرایی طرح چوب

سرامیک کف پذیرایی طرح چوب در اندازه های مختلف نظیر سایز ۵۰*۵۰ در داخل کشور با بالاتری کیفیت تولید می شود. همچنین این محصول داری رنگ های تیره و رشن و در طرح های متنوع ساخته شده و نسبت به فشار مقاومت فوق العاده بالایی دارد. جهت خرید عمده و مستقیم این محصول از کارخانه می توان به سایت ها و مراکز اینترنتی عرضه انواع کاشی و سرامیک رجوع کرد.

مروزه از انواع مختلف کفپوش جهت طرح ریزی و طراحی کف ساختمان استفاده می شود که یکی از بهترین و مرسوم ترین نوع کف پوش سرامیک ها می باشند. در سال های اخیر با پیشرفت صنعت کاشی و سرامیک، تولید کنندگان به این توانایی دست یافته اند

که طرح و نقش دیگر مصالح را بصورت دیجیتالی بروی سرامیک ها طرح ریزی نمایند. از همین رو می توان سرامیک طرح های مختلف نظیر: چوب، سنگ، آجر و … را مشاهده نمود که این محصولات در نوع خود بی نظیر و مقرون به صرفه هستند.

عرضه سرامیک کف پذیرایی طرح چوب

سرامیک کف پذیرایی طرح چوب

یکی از زیباترین طرح های سرامیک، طرح چوب می باشد. طرح  و نقش این محصول به گونه ای طراحی شده که در نگاه اول چشم هر بیننده ای را بخود خیره می کند و تشخیص آن بسیار سخت و  دشوار می باشد. سرامیک کف پذیرایی طرح چوب علاوه بر نقش زیبا دارای ویژگی های دیگری می باشد که به شرح ذیل اعلام می گردد:

  • مقاوم بالا در برابر فشار
  • خاصیت ضد خش
  • جذب رطوبت پایین
  • مقاوم شیمیایی
  • برش کالیبره
  • کیفیت بالا
  • طرح های گوناگون
  • رنگ بندی مناسب

سرامیک کف پذیرایی قیمت

با افزایش مشکلات اقتصادی در کشور، روز به روز قدرت خرید افراد کاهش یافته به نحوه ی که امروزه قیمت انواع کالا و محصولات به یکی از پارامترهای اصلی خرید افراد گشته است. در همین راستا سرامیک کف پذیرایی طرح چوب بدلیل تنوع در کیفیت و قیمت باعث شده تا افراد بتوانند مطابق نظرو بودجه خود اقدام به خرید نمایند. همچنین سایت های عرضه کننده کاشی و سرامیک در اسرع و قت لیست قیمت انواع کاشی و سرامیک را منتشر می نمایند.

فروش عمده سرامیک کف پذیرایی

خرید عمده سرامیک کف پذیرایی طرح چوب بطور مستقیم از کارخانه سبب کاهش هزینه های پرداختی و قیمت تمام شده محصول می شود. در همین راستا بسیاری از معماران و خانه دارها به منظور خرید سرامیک ارزان قیمت به سایت ها و فروشگاه های اینترنتی فعال در حوزه کاشی و سرامیک مراجعه کرده و به سهولت انواع این محصول را در کمترین زمان ممکن خریداری می نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
   مدیر فروش: 0912 940 5189
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرامیک کف طرح پارکت

سرامیک کف طرح پارکت | مرکز فروش سرامیک درجه یک

سرامیک کف طرح پارکت بسیار شبیه چوب بوده و بسیار از متخصصان و کارشناسان این …

تماس بگیرید