بازرگانی کاشیان
پنج شنبه , مهر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک کف / مرکز توزیع سرامیک کف پذیرایی براق

مرکز توزیع سرامیک کف پذیرایی براق

سرامیک کف پذیرایی براق در سایز های مختلف از جمله ۵۰*۵۰ در داخل کشور تولید می گردد. این محصول در نوع کالیبره و بدون بند بوده و از طرح های زیبا و شیک بهره مند می باشد. جهت خرید این محصول می تون به سادگی به مراکز توزیع و سایت های عرضه کننده سرامیک کف پذیرایی براق مراجعه نمود و بهترین نوع آن را تهیه کرد.

سرامیک کف پذیرایی در نوع براق تا مات تولید شده که هر نوع لعاب دارای ویژگی های خاص خود می باشد. سرامیک کف پذیرایی براق سبب انعکاس بهتر نور در محیط پذیرایی شده و در نور پردازی فضا تاثیر بسزایی دارد. اما باید به درجه سایندگی سرامیک PEI دقت نمود.

این پارامتر میزان سایندگی کاشی  در برابر فرسایش را نشان داده و هرچه میزان آن بیشتر باشد، مقاومت سرامیک در برابر سایش بیشتر می باشد. بطور کلی درجه ۳ و ۴ مناسب برای منازل مسکونی و درجه ۵ و ۶ برای مکان های تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.

عرضه سرامیک کف پذیرایی براق

سرامیک کف پذیرایی براق

سرامیک کف پذیرایی براق  نسبت به فشار بسیار مقاوم بوده و انواع فشاره وارد بر سطح را تحمل می نماید. همچنین این محصول دارای طرح های زیبا با رنگ بندی متنوع می باشد. جالب است بدانید سرامیک های بزرگ باعث می شود تا محیط پذیرایی بزرگ تر جلوه کند. از همین رو یکی از مناسب ترین اندازه ها برای سرامیک، سایز ۵۰*۵۰ بدون بند بود که پس از نصب سطح کامالا صاف و یکنواختی را عرضه می دارد. لذا پیشنهاد می گردد از سرامیک کف پذیرایی براق ۵۰*۵۰ کالیبره برای طرح ریزی کف ساختمان استفاده کنید تا به سادگی فضای شیک و بی نظیری در خانه خلق نمایید.

مرکز توزیع سرامیک کف

توزیع سرامیک کف توسط سایت و فروشگاه های مجازی کمک شایانی به تولید کنندگان و شرکت های پخش و عرضه کاشی و سرامیک نموده است. زیرا این مراکز اینترنتی دسترس پذیری بالای داشته و افراد می توانند جهت آشنایی با ویژگی ها و مدل های جدید کاشی و سرامیک و همچنین خرید عمده سرامیک کف پذیرایی براق از این طریق اقدام نمایند و انواع این محصول را بصورت عمده و مستقیم از کارخانه خریداری نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

سرامیک کف طرح پارکت

سرامیک کف طرح پارکت | مرکز فروش سرامیک درجه یک

سرامیک کف طرح پارکت بسیار شبیه چوب بوده و بسیار از متخصصان و کارشناسان این …

تماس بگیرید