بازرگانی کاشیان
پنج شنبه , مهر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک نما / قیمت سرامیک نما درجه یک در یزد

قیمت سرامیک نما درجه یک در یزد

سرامیک نما درجه یک توسط تولید کنندگان یزدی در طرح های متنوع و سایز های گوناگون ساخته می شود. این محصول بوسلیه دستگاه های پیشرفته دیجیتالی طراحی شده  و از برش لیزری برخور دار می باشد. جهت اطلاع از قیمت عمده و خورده سرامیک نما درجه یک می توان از سایت های اینترنتی فعال در این حوزه استفاده نمود.

امروزه تولیدکنندگان کاشی و سرامیک با بکارگیری از دستگاه های مدرن توانسته انواع سرامیک نما را ب بالاترین کیفیت و در طرح های مختلف نظیر، طرح سنگ تراورتن، آنتیک، مرمر، گرانیت و … تولید نماید. این محصولات نسبت به سنگ طبیعی دارای قیمت ارزان تر بوده و از تنوع طرح و رنگ بیشتر بهره مند می باشد. لذا به جرات می توان گفت که سرامیک نما درجه یک یکی از بهترین دیوارپوش های برای نمای بیرونی ساختمان می باشد.

عرضه سرامیک نما درجه یک

سرامیک نما درجه یک

سرامیک نما درجه یک علاوه بر ظاهر منحصربفرد و زیبا دارای مقاومت عالی در برابر سرما و جذب رطوبت می باشد. همچنین این محصول در سایز های متفاوت عرضه می گردد و به افراد این اجازه را می دهد تا بتوانند مطابق نظر خود و متناسب با ابعاد سطح کار از سایز مناسب سرامیک استفاده نمایند. ازدیگر ویژگی های جدید ترین سرامیک نمای بیرونی ساختمان می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • کیفیت بالا
  • قیمت های مناسب
  • رنگ بندی زیبا
  • تنوع در سایز و اندازه
  • پایین بودن میزان جذب رطوبت
  • مقاوم مطلوب در برابر نور خورشید
  • پایدار در براب سراما و یخ زدگی
  • برخوداری از طرح سنگ های مختلف

قیمت سرامیک نما

امروزه افراد زیادی علاوه بر کیفیت سرامیک، بدنیال اطلاع از قیمت این محصول می باشد. در همین راستا تولیدکنندگان جهت عرضه انواع محصولات خودر نظر جدید ترین مدل های سرامیک نما درجه یک، از فروشگاه های مجازی بهره می گیرند. این مراکز اینترنتی همیشه در دسترس بوده و اطلاعات دقیقی را در مورد این محصول منتشر می نمایند. لذا افراد می توان با رجوع کرده به سایت های اینترنتی علاوه بر اطلاع از قیمت انواع سرامیک نما، مرغوبت ترین نوع آن را بصورت عمده ثبت سفارش داده و خریداری نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی انواع سرامیک نما ایفا سرام

انواع سرامیک نما ایرانی به منظور فروش هر چه بهتر در سایت های اینترنتی ارائه …

تماس بگیرید