بازرگانی کاشیان
شنبه , بهمن ۲ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک نما / خرید مرغوب ترین نوع سرامیک نما ساختمان بصورت عمده از کارخانه

خرید مرغوب ترین نوع سرامیک نما ساختمان بصورت عمده از کارخانه

مرغوب ترین نوع سرامیک نما ساختمان را می توان بصورت عمده و در کمترین زمان ممکن از طریق سایت های اینترنتی خریداری نمود. جدیدترنی طرح های سرامیک نما در نوع کالیبره و بدون بند ساخته شده که این مزیت با عث خلق فضای شیک در نمای بیرونی ساختمان می شود.

سرامیک نما ساختمان

در گذشته برای طراحی نمای بیرونی ساختمان از انواع دیوار پوش مانند آجرنما، سنگ و … بهره گرفته می شد. اما در سال های اخیر سرامیک نما ساختمان با نقش و نگار های بسیار متنوع و رنگ بندی های شیک توانسته نظر افراد را به خود جلب نماید. این محصول در طرح  سنگ های مختلف و با اندازه های متناسب با سطح کار عرضه می گردد و افراد و معماران می توانند با توجه به نظر خود از انواع این محصول در زیباسازی نمای ساختمان استفاده نمایند.

سرامیک نما طرح تراورتن

از پرطرفدار ترین سرامیک نما ساختمان می توان به سرامیک نما طرح تراورتن اشاره نمود. این محصول در نوع سرامیک معمولی و پرسلانی برای استفاده در نمای بیرونی و داخلی ساختمان تولید می گردد. سرامیک های پرسلانی تحت شرایط فشار و حرارت بالا ساخته شده و از تراکم فوق العاده زیاد برخودار بوده که کمترینم یزان تخلخل و جذب رطوبت را نیز دارد. امروزه این محصول را بعنوان سرامیک ضدآب می شناسند و برای تزیین نما ساختمان در مناطق سردسیر و باران خیر بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

سرامیک نما طرح آجر

سرامیک نما طرح آجر از سرامیک های مناسب برای پوشش نمای ساختمان می باشد. این محصول در سطح صاف و برجسته بگونه ای ساخته می شود که بسیار شبیه آجر بود و تشخیص آن در نخستین نگاه بسیار سخت و دشوار می باشد. همچنین از این محصول می توان برای طراحی بدنه پارکنیگ، محیط راه پله، دیوار حیاط و …. بهره گرفت. سرامیک نما ساختمان بخاطر ویژگی های منحصربفرد خود توانسته اند بیشتر مورد توجه افراد باشند. از همین رو  خانه دار های زیادی ترغیب به استفاده از انواع این محصول در طرح ریزی بدنه و کف ساختمان شده اند.

خرید مرغوب ترین نوع سرامیک

در سال های اخیر با گسترش فضای مجازی و آشنایی بیشتر افراد با این محیط باعث شده تا سایت ها و فروشگاه های اینترنتی عرضه کننده انواع محصولات بتوانند عملکرد قابل قبولی در زمینه پخش و توزیع مرغوب ترین نوع سرامیک نما ساختمان داشته باشند. این مراکز اینترنتی همیشه دسترس و فعال بود و متقاضیان می توانند از طریق این مراکز با مدل های جدید سرامیک نمای بیرونی ساختمان آشنا شده و بهترین نوع آن را به سهولت سفارش داده و خریداری نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
   مدیر فروش: 0912 940 5189
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرامیک نما ساختمان

لیست قیمت سرامیک نما ساختمان طرح سنگ

قیمت سرامیک نما امروزه به صورت روزانه توسط مراکز فروش کاشی و سرامیک ارائه می …

تماس بگیرید