دنیای کاشی
جمعه , مرداد ۸ ۱۴۰۰
خانه / کاشی دیوار / قیمت جدیدترین مدل سرامیک طرح سنگ آنتیک درجه یک

قیمت جدیدترین مدل سرامیک طرح سنگ آنتیک درجه یک

سرامیک طرح سنگ آنتیک از پرطرفدارترین نوع سرامیک می باشد که افراد به منظور طراحی دیوار قسمت های مختلف ساختمان از آن بهره می گیرند. این محصول در نوع سرامیک پرسلان و معمولی تولید شده و در برابر جب آب مقاوم می باشد. جهت اطلاع از قیمت انواع سرامیک دیواری درجه یک می توان به سایت های اینترنتی و یا نمایندگی های فروش مراجعه نمود.

سرامیک طرح سنگ آنتیک

سرامیک ها امروزه دارای طراحی متنوع و زیبایی می باشند که  معماران و طراحان بخاطر این تنوع بالای، ترغیب شده اند تا از انواع این محصول برای زیباسازی فضای داخلی و نمایی بیرونی بهره گیرند. استفاده از دستگاه های پیشرفته سبب شده تا تولید کنندگان کاشی و سرامیک، نقش های زیبا را بتوانند بصورت دیجیتالی در قالب های صاف و برجسته عرضه نمایند. سرامیک طرح سنگ آنتیک را می توان یکی از جذاب ترین نوع مدل های سرامیک دانست که استفاده هوشمندانه از این طرح، تاثیر بسزایی در افزایش جلوه زیبایی و بصری محیط مورد نظر دارد.

سرامیک دیوار سالن

سالن ها محیط های بزرگی می باشد که از آن برای تشکیل جلسات مهم نظر سمینارها، مهمانی های، برگزاری مراسم های مهم در آن صورت می گیرد. از همین رو شیک بودن این فضا بسیار مورد توجه بوده و معماران در تلاش اند تا از مصالحی برای طرح ریزی این محیط استفاده شود که همه انتظارات را برآورده سازد.

لذا سرامیک دیوار سالن بخاطر نقش و نگار زیبا و طرح های مدرن توانسته توجه افراد را بخود جلب نماید. همچنین این محصول در نوع مات و براق عرضه می گردد که نوع براق آن می توانند بخاطر انعکاس نور بهتر سبب بهبود نورپردازی محیط شده و فضای جذاب تری را خلق نماید.

جدیدترین مدل سرامیک دیوار پذیرایی

از دغدغه های خانه دارها می توان به تمیز کردن مکرر بندکشی ها و فواصل بین کابینت ها اشاره نمود. در همین راستا جدیدترین مدل سرامیک پذیرایی در نوع کالیبره و بدون بند عرضه می گردد. این محصول پس از نصب نیاز به بند کشی نداشته و عدم وجود درز بین سرامیک، تاثیر چشم گیری در زیبایی و کاهش تعداد دفعات تمیزی محیط داشته است. از هیمن رو بسیاری از خانه دار ها تمایل دارند تا از انواع سرامیک دیواری و کف برای طرح زیری محیط پذیرایی بهره گیرند.

قیمت جدیدترین مدل سرامیک

از فاکتور های مهم افراد برای خرید انواع سرامیک طرح سنگ آنتیک، کیفیت آن می باشد که این ویژگی تاثیر مستقیم بر قیمت محصول دارد. از همین رو بسیارز ای شرکت های پخش کاشی و سرامیک با استفاده از سایت های اینترنتی، لیست قیمت انواع سرامیک درجه یک را منتشر می نمایند. لذا متقاضیان می توان با رجوع به فروشگاه های مجازی علاوه بر اطلاع از قیمت محصول مورد نظر، مرغوبت ترین نوع آن را بصورت عمده  سفارش داده و خریداری نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم نصیری: 0912 052 9875
  خانم شریفی: 0912 069 7813
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرامیک دیوار پذیرایی

فروش جدیدترین مدل سرامیک دیوار پذیرایی

آیا می دانید چگونه می توان از جدیدترین طرح های سرامیک دیوار پذیرایی در کمترین …

Call Now Buttonتماس بگیرید