بازرگانی کاشیان
پنج شنبه , مهر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک استخری / نمایندگی عرضه زیباترین سرامیک استخری مدرن

نمایندگی عرضه زیباترین سرامیک استخری مدرن

 زیباترین سرامیک استخری  با کیفیت  بالا در داخل تولید شده و   انواع این محصول را می توان از طریق نمایندگی های تولید کنندگان و یا سایت های اینترنتی معتبر در حوزه کاشی و سرامیک بصورت عمده سفارش داد و در  کمترین زمان ممکن خریداری نمود.

زیباترین سرامیک استخری

خوشبختانه زیباترین سرامیک استخری با طرح های جدید در داخل کشور تولید و یا از طریق شرکت های وارد کننده کاشی و سرامیک وارد کشور می شود. این محصول از رنگ بندی های متنوع و شیک بهره می برد که برخی از این ترکیب رنگ ها به شرح زیر می باشد:

  • سفید
  • آبی
  • زرد
  • سبز
  • طوسی
  • خاکستری
  • مشکی

لذا افراد می توانند با توجه به محیط رنگ متناسب با آن فضا را انتخاب نمایند و بصورت زیرکانه از رنگ بندی های مختلف در طرح ریزی و تزیین محیط استخر بپردازند.

زیباترین سرامیک استخری

سرامیک استخری میکس

استخر ها  از  جذاب ترین محیط ها می باشد که افراد برای تفرح از این مکان استفاده   می نمایند. ا ز همین رو نوع طراحی محیط بسیار حائز اهمیت بوده و استخرداران تمایل دارند تا  با بهترین نوع کاشی وسرامیک قسمت های مختلف این محیط را زیباسازی نمایند.

سرامیک استخری میکس با اندازه های منیاتوری و  ترکیب رنگ عالی  از بهترین نوع پوشش به شمار می رود که   معماران با استفاده از جدیدترین نوع سرامیک استخری می توانند فضای بسیار متفاوت و خیره کننده ای در محیط استخر بوجود بیاورند.

زیباترین سرامیک استخری

سرامیک استخری ۳۰*۶۰

سرامیک ستخری ۳۰*۶۰ در رنگ  بندی  های زیبا و طرح های شیک یکی دیگر از  انواع کاشی وسرامیک به شمار می رود که افراد می توانند برای  طراحی حوضچه ها و استخر های روبا ز از این محصول بهره گیرند. مدل های جدید سرامیک استخری ۳۰*۶۰  از نوع پرسلان بوده و با استفاده از خاک رس سفید (خالص) ساخته می شود. از ویژگی های مطلوب این  محصول می توان به  پایین بوده میزان جذب رطوبت اشاره کرد.

 

نمایندگی عرضه سرامیک استخری

در دهه های اخیر بسیاری از تولید کنندگان بزرگ و کوچک اقدام به اعطای نمایندگی در شهرهای مختلف نموده اند که این امر سبب ارائه بهترین محصولات به متقاضیان شده است. اما امروزه بازرگانی کاشیان فضای بسیار مناسبی را برای خرید و فروش انواع سرامیک استخری، شیشه استخری، رویال گرانیت و … فراهم آورده است. لذا افراد به سهولت می توانند به این  مجموعه معتبر رجوع کرده و با توجه به نظرخود زیباترین سرامیک استخری را ثبت سفارش نموده و خریداری نمایند.

زیباترین سرامیک استخری

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

سرامیک پرسلان استخری

فروش بهترین سرامیک پرسلان استخری

سرامیک پرسلان استخری با دو برند البرز و گلدیس بیشترین فروش را در بازار ایران …

تماس بگیرید