دنیای کاشی
سه شنبه , فروردین ۳۱ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک استخری / نمایندگی عرضه زیباترین سرامیک استخری مدرن

نمایندگی عرضه زیباترین سرامیک استخری مدرن

 زیباترین سرامیک استخری  با کیفیت  بالا در داخل تولید شده و   انواع این محصول را می توان از طریق نمایندگی های تولید کنندگان و یا سایت های اینترنتی معتبر در حوزه کاشی و سرامیک بصورت عمده سفارش داد و در  کمترین زمان ممکن خریداری نمود.

زیباترین سرامیک استخری

خوشبختانه زیباترین سرامیک استخری با طرح های جدید در داخل کشور تولید و یا از طریق شرکت های وارد کننده کاشی و سرامیک وارد کشور می شود. این محصول از رنگ بندی های متنوع و شیک بهره می برد که برخی از این ترکیب رنگ ها به شرح زیر می باشد:

  • سفید
  • آبی
  • زرد
  • سبز
  • طوسی
  • خاکستری
  • مشکی

لذا افراد می توانند با توجه به محیط رنگ متناسب با آن فضا را انتخاب نمایند و بصورت زیرکانه از رنگ بندی های مختلف در طرح ریزی و تزیین محیط استخر بپردازند.

سرامیک استخری میکس

استخر ها  از  جذاب ترین محیط ها می باشد که افراد برای تفرح از این مکان استفاده   می نمایند. ا ز همین رو نوع طراحی محیط بسیار حائز اهمیت بوده و استخرداران تمایل دارند تا  با بهترین نوع کاشی وسرامیک قسمت های مختلف این محیط را زیباسازی نمایند.

سرامیک استخری میکس با اندازه های منیاتوری و  ترکیب رنگ عالی  از بهترین نوع پوشش به شمار می رود که   معماران با استفاده از جدیدترین نوع سرامیک استخری می توانند فضای بسیار متفاوت و خیره کننده ای در محیط استخر بوجود بیاورند.

سرامیک استخری ۳۰*۶۰

سرامیک ستخری ۳۰*۶۰ در رنگ  بندی  های زیبا و طرح های شیک یکی دیگر از  انواع کاشی وسرامیک به شمار می رود که افراد می توانند برای  طراحی حوضچه ها و استخر های روبا ز از این محصول بهره گیرند. مدل های جدید سرامیک استخری ۳۰*۶۰  از نوع پرسلان بوده و با استفاده از خاک رس سفید (خالص) ساخته می شود. از ویژگی های مطلوب این  محصول می توان به  پایین بوده میزان جذب رطوبت اشاره کرد.

نمایندگی عرضه سرامیک استخری

در دهه های اخیر بسیاری از تولید کنندگان بزرگ و کوچک اقدام به اعطای نمایندگی در شهرهای مختلف نموده اند که این امر سبب ارائه بهترین محصولات به متقاضیان شده است. اما امروزه اینترنت فضای بسیار مناسبی را برای خرید و فروش انواع کالا و محصولات نظیر کاشی و سرامیک فراهم آورده است. لذا افراد به سهولت می توانند به این  مراکز مجازی رجوع کرده و با توجه به نظرخود زیباترین سرامیک استخری را ثبت سفارش نموده و خریداری نمایند.

بازرگانی کاشیان
لطفا در خصوص محصول مد نظرتان با مدیر فروش مربوطه تماس حاصل فرمایید:
مدیر فروش تایل دکوراتیو ( بین کابینتی ) خانم نصیری : 09120529875
مدیر فروش انواع کاشی و سرامیک خانم زمانی : 09120677054
رایانامه : kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز سرامیک استخری ارزان جدید

آیامی دانید چرا امروزه سرامیک استخری ارزان بیشتر در مکان های مرطوب مورد استفاده قرار …