بازرگانی کاشیان
دوشنبه , مهر ۲۶ ۱۴۰۰
خانه / کاشیانه / نمایندگی عرضه انواع سرامیک کف اتاق خواب زیبا در تهران

نمایندگی عرضه انواع سرامیک کف اتاق خواب زیبا در تهران

انواع سرامیک کف اتاق خواب در مدل های شیک و زیبا را می توان از طریق نمایندگی های فروش ویا سایت های اینترنتی خریداری نمود. این محصول با ترکیب رنگ متنوع و کیفیت بالا، بسیار مناسب طرح ریزی و زیباسازی کف ساختمان می باشد. سرامیک کف اتاق خواب در اندازه های کوچک و متناسب با ابعاد این فضا تولید شده و انتخاب هوشمندانه سایز سرامیک تاثیر بسزایی در چیدمان نقش سرامیک و جلوه زیبایی محیط دارد.

سرامیک کف اتاق خواب

در گذشته معمارن از موزائیک برای طراحی کف اتاق خواب های نیز استفاده می کردند. اما امروز جدیدترین مدل های سرامیک سبب ترغیب افراد به استفاده از این محصول برای طرح ریزی کف اتاق خواب شده اشت. این محصول در انواع مات و براق بوده که نوع براق آن سبب انعکاس بهتر نور در فضا و بهبود روشنایی محیط شده و برای اتاق خواب های که نورگیری کمی دارد بسیار مناسب می باشد.

سرامیک کف بدون بندکشی

ز فن آوری های بروز صنعت کاشی و سرامیک می توان به تولید سرامیک کف بدون درز اشاره نمود. در آخرین مرحله تولیدی، سرامیک های بوسیله دستگاه های لیزری پیشرفته برش داد می شود. دقت این برش بسیار بالا بوده به گونه ای که سرامیک ها کمترین میزان اختلاف را نسبت بهم داشته

و پس از نصب نیاز به کار پر زحمت بندکشی نداشته و سطح کاملا یکنواخت و بدون بند و درز را عرضه می دارد. از همین رو افراد تمایل دارند تا  با استفاده از جدیدترین مدل های سرامیک کف کالیبره برای طراحی کف ساختمان استفاده نمایند.

سرامیک کف پذیرایی طرح دار

از مهمترین مسائلی که برای طراحی محیط داخلی ساختمان باید به آن توجه شود، انتخاب نوع سرامیک با توجه به طرح و نقش آن می باشد. بطور مختصر سرامیک های ساده محیط یکنواخت و کسل کننده ای را ایجاد می کنند. اما سرامیک کف پذیرایی طرح دار با نقش و نگار زبیای خود این محیط را از حالت کسل کننده به فضای جذاب و دلنشین تبدیل می نمایند. در همین راستا سرامیک های کف پذیرایی در مدل های  مختلف و با رنگ بندی های شیک عرضه می شود که بهره گیری از این محصول در طراحی بدنه و کف ساختمان می توانند فضای لاکچری در خانه ایجاد نماید.

نمایندگی عرضه سرامیک کف

در راستای عرضه و پخش انواع کاشی و سرامیک، تولید کنندگان اقدام به اعطایی نمایندگی ها فروش در تهران و شهرستان های دیگر کرده اند. علاوه بر این امروزه سایت های اینترنتی بسیاری در حوزه کاشی و سرامیک فعالیت داشته و در طول ۲۴ ساعت شبانه رو آماده ارائه خدمات می باشند. لذا پیشنهاد می گردد با مراجعه به این  مراکز اینترنتی، مرغوب ترین نوع سرامیک کف اتاق خواب را سفارش داده و از مزیت های مطلوب این فضا برخودار شوید.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

موزاییک استخری شیشه

قیمت انواع موزاییک استخری شیشه

موزاییک استخری شیشه یکی از بروز ترین نوع سرامیک استخری میباشد که امروزه استفاده آن …

تماس بگیرید