بازرگانی کاشیان
پنج شنبه , مهر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک سرویس بهداشتی / خرید اینترنتی سرامیک سرویس بهداشتی | سرامیک ۳۰*۶۰

خرید اینترنتی سرامیک سرویس بهداشتی | سرامیک ۳۰*۶۰

سرامیک سرویس بهداشتی با طرح های بی نظیر  و اندازه ۳۰*۶۰ را  می توان با قیمت ارزان از فروشگاه های مجازی خریداری نمود. این محصول برای طراحی داخلی بدنه وکف توالت و حمام  عرضه می گردد و در مدل های سطح صاف و برجسته  یا رستیک  بوده و  به افراد این امکان را می دهد تا بتوانند با  استفاده از  طرح های   این محصول محیط جذابی در این مکان خلق نمایند.

سرامیک سرویس بهداشتی وحمام

محیط توالت  و حمام  از جمله مکان های کوچک در هر خانه بوده که به خاطر موقعیت خاص خود، سبب شده تا افراد به این فضا بیشتر اهمیت داد و در طراحی داخلی این محیط نهایت دقت و خلاقیت را به عمل آورند. زیرا محیط سرویس بهداشتی وحمام باید به طریقی  طرح ریزی  شود که علاوه بر جلوه بصری  زیبا باعث حفظ بهداشت در این فضا گردد.

 سرامیک سرویس بهداشتی وحمام با دارا بون سطح لعابدار خود  و نقش و نگار زیبا توانسته این مشکل را برا ی معماران و خانه دارها مرتفع نمایند. علاوه بر طرح های متنوع سرامیک سرویس بهداشتی، این محصول در سطح  برجسته تولید می گردد که این مدل های سرامیک سبب انعکاس بهتر نور در محیط شده ودرخشندگی منحصربفردی به فضا می بخشد.

سرامیک ۳۰*۶۰

از موارد مهمی که باید در هنگام خرید انواع کاشی وسرامیک به آن توجه نمود، انتخاب اندازه سرامیک بگونه ای که با ابعادتوالت وحمام  متناسب باشد. بزرگ بوده سایز سرامیک باعث می شد تا  محیط بزرگتر بنظر برسد اما  سبب افزایش  هزینه ها پرداختی و چیدمان نا منظم طرح ونقش سرامیک می گردد.  سرامیک ۳۰*۶۰ با داشتن اندازه متوسط بسیار مناسب طراحی  بخش های مختلف هر ساختمان مانند سرویس بهداشتی، آشپزخانه، پارکینگ و … می شود.  امروزه انواع سرامیک دیواری ۳۰*۶۰ از برش لیزری برخودار بوده و باعث شده تا  پس از نصب در بین فواصل سرامیک ها بند و درزی وجود نداشته باشد و نمای جذاب و منحصر بفردی را به نمایش می گذارد.

سرامیک کالیبره چیست؟

پیشرفت علم و تکنولوژی باعث گسترش  صنعت کاشی وسرامیک در ابعاد مختلف گشته است. امروزه تولید کنندگان کاشی وسرامیک با بکارگیر  دستگاه های دیجیتالی و لیزری   توانسته  انواع سرامیک دیوار و کف را بگونه ای تولید نمایند که  دارای بالاتری کیفیت بوده و  چشم هر بیننده ای را بخود  خیره نمایند.

سرامیک های کالیبره به نام های  مانند سرامیک های بدون بند، رکتی فاید نیز در بازار  شناخته شده است. این محصول در آخرین مرحله تولید  توسط دستگاه های لیزری فوق پیشرفته  برش داده می شود، به گونه ای که دارای کمترین میزان اختلاف نسبت به هم بوده  و پس از نصب نیاز به بند کشی ندارد.

ویژگی های سرامیک کالیبره

  • دارای زوایای کاملا قائم و ۹۰ درجه
  • سطح مسطح و بدون تاب خوردگی
  • دارا بودن کمترین میزان اختلاف نسبت به هم
  • عدم وجود درز وبند در  فواصل بین سرامیک ها

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

کاشی سرویس بهداشتی گلدار

قیمت سرامیک کف سرویس بهداشتی درجه یک

سرامیک کف سرویس بهداشتی درجه یک از بهترین پوشش ها برای طرح ریز کف توالت …

تماس بگیرید