دنیای کاشی
چهارشنبه , مرداد ۱۳ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک سرویس بهداشتی / سایت خرید سرامیک سرویس بهداشتی وحمام جدید و زیبا

سایت خرید سرامیک سرویس بهداشتی وحمام جدید و زیبا

سرامیک سرویس بهداشتی وحمام را می توان در کمترین زمان ممکن از طریق سایت ها و فروشگاه های مجازی سفارش داد و خریداری نمود.  این محصول بخاطر برخوداری از سطح لعابدار در برابر رطوبت مقاوم بوده و از قابلیت شستشوی راحت برخودار می باشد.  این محصول دارای ویژگی های دیگری می باشد که در ادامه مقاله بیشتر به آن می پردازیم.

سرامیک سرویس بهداشتی وحمام

سرامیک سرویس بهداشتی وحمام از جمله قدیمی ترین پوش های برای تزیین این محیط می باشد. امروزه این محصول در نوع سطح صاف و برجسته عرضه می گردد که دارای رنگ بندی های بسیاری منحصر بفرد می باشد. همچنین  سهولت در تمیزی و شستشوی از ویژگی های بارز سرامیک های بوده که استفاده از سرامیک در بدنه و کف توالت و حمام این امکان را فراهم آورده تا افراد بتوانند در صورت نیاز سطوح مورد نظر را شستشو داده و باعث حفظ رعایت بهداشت شود.

سرامیک سرویس بهداشتی ارزان

سرامیک سرویس بهداشتی ارزان  بسیار مورتوجه افراد و انبوه سازان می باشد. زیرا بخاطر مشکلات اقتصادی، قدرت خرید افراد کاهش یافته و معماران به دنیال تهیه سرامیک ارزان قیمت می باشد. بطور کلی کاشی وسرامیک در کیفیت های مختلف، با قیمت های متنوع تولید می شود و به افراد اجازه می دهد تا بتوانند مطابق نظر و بودجه خود از جدیدترین مدل سرامیک ایرانی  ارزان استفاده نمایند.

سرامیک فانتزی سرویس بهداشتی

سرامیک سرویس بهداشتی با طرح های فانتزی طراحی و تولید می گردد که بسیار مناسب طراح ریزی دیوار توالت و حمام می باشد. این محصول در نوع رستیک و برجسته بوده که  سبب ایجاد فضای جذاب تر در محیط مورد استفاده می شود. سرامیک سرویس بهداشتی فانتزی از ترکیب رنگ منحصر بفرد برخودار بوده و معماران ابتدا قیمت تیره، سپس دکور و در مرحله آخر قسمت روشن را نصب می نمایند.

سایت خرید سرامیک سرویس بهداشتی

در سال های اخیر انواع سرامیک سرویس بهدشتی از طریق سایت ها و فروشگاه های مجازی عرضه می گردد. استفاده از این مراکز اینترنتی یکی از ساده ترین  راه ها برای خریدکردن، می باشد که بسیار مورد استقبال افراد می باشد. همچنین این مراکز در ارتباط با تولید کنندگان بوده و انواع سرامیک سرویس بهداشتی وحمام را بصورت عمده و مستقیم از کارخانه عرضه می دارند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم نصیری: 0912 052 9875
  خانم شریفی: 0912 069 7813
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرامیک سرویس بهداشتی

خرید اینترنتی سرامیک سرویس بهداشتی | سرامیک ۳۰*۶۰

سرامیک سرویس بهداشتی با طرح های بی نظیر  و اندازه ۳۰*۶۰ را  می توان با …

Call Now Buttonتماس بگیرید