دنیای کاشی
شنبه , شهریور ۲۷ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک سرویس بهداشتی / قیمت سرامیک کف سرویس بهداشتی درجه یک

قیمت سرامیک کف سرویس بهداشتی درجه یک

سرامیک کف سرویس بهداشتی درجه یک از بهترین پوشش ها برای طرح ریز کف توالت و حمام می باشد. این محصول با کیفیت را می توان از طریق سایت های اینترنتی و یا نمایندگی های عرضه کننده کاشی و سرامیک خریداری نمود. سرامیک کف سرویس بهداشتی درجه یک در اندازه های مختلف مانند سایز ۲۵در۲۵ و …. تولید می گردد.

سرامیک کف سرویس بهداشتی

سرامیک کف سرویس بهداشتی

بطور کلی طرح ریزی بدنه و کف توالت و حمام در مرحله نازک کاری بوده و افراد و معماران از دیرباز از انواع کاشی و سرامیک برای طراحی این محیط بهره می گرفتند.  جدیدترین مدل های ِ سرامیک کف سرویس بهداشتی درجه یک در انواع لعاب مات و براق ساخته شده که پیشنهاد می گردد از نوع مات آن جهت زیباسازی کف این محیط استفاده شود. زیرا سرامیک های کف مات دارای ضریب  اصطحکاک مناسب بوده و از سرخوردن افراد، خصوصا در هنگام خیس بودن کف، جلوگیری می کند.

سرامیک دیوار توالت و حمام

سرامیک دیوار توالت و حمام که عوام مردم این محصول را بعنوان کاشی می شناسند، در سایز های ۳۰*۶۰، ۲۵*۵۰ و دیگر اندازه های متوسط عرضه می گردد تا افراد به راحتی بتوانند مطابق ابعاد سرویس بهداشتی از سرامیک های دیواری استفاده نمایند. جدیدترین مدل های سرامیک دیواری ایرانی با مرغوب ترین مواد اولیه ساخته شده و از خاصیت ضد آب برخودار می باشد. این ویژگی سبب شده تا شستشو و نظافت این محیط برای افراد سهل تر گردد و باعث حفظ رعایت بهداشت در توالت و حمام شوند.

تعویض کاشی سرویس بهداشتی

طرح و نقش کاشی  و سرامیک های سرویس بهداشتی پس از گذر مدت زمانی برای افراد تکراری شده و تمایل دارند تا از جدید ترین سرامیک سرویس بهداشتی وحمام برای تزیین این محیط استفاده نمایند. در گذشته برای ایجاد این تغییر باید کاشی و سرامیک های قدیمی را کنده

و سرامیک های  جدید را نصب کنند که این کار پر زحمت و هزینه بر، امروزه بخاطر تولید انواع چسپ های پودری کاشی و سرامیک دیگر دموده شده است. با استفاده از انواع چسپ بتن  بدون جداسازی سرامیک های قبلی می توان سرامیک های جدید سرامیک سرویس بهداشتی را نصب نمود.

قیمت سرامیک کف

از ساده ترین رو ش های اطلاع از قیمت انواع سرامیک کف و دیواری سرویس بهداشتی، مراجعه به سایت ها و فروشگاه های اینترنتی می باشد. زیرا این مراکز همیشه بروز بوده و در ارتباط با تولیدکنندگان کاشی و سرامیک می باشد. از همین رو در اسرع وقت انواع لیست قیمت سرامیک کف سرویس بهداشتی را  منتشر کرده و معماران می توانند با توجه به بودجه و نظر خود بهترین نوع سرامیک کف و دیواری توالت و حمام را تهیه نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  واحد فروش: 0912 069 7813
  واحد فروش: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

سرامیک سرویس بهداشتی

خرید اینترنتی سرامیک سرویس بهداشتی | سرامیک ۳۰*۶۰

سرامیک سرویس بهداشتی با طرح های بی نظیر  و اندازه ۳۰*۶۰ را  می توان با …

تماس بگیرید