بازرگانی کاشیان
پنج شنبه , مهر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک نما / مرکز فروش انواع سرامیک نما طرح آنتیک

مرکز فروش انواع سرامیک نما طرح آنتیک

سرامیک نما طرح آنتیک بخاطر زیبایی منحصر بفرد، توانسته نظر افراد زیادی را متوجه خود نماید.  زیبایی و قیمت ارزان این محصول سبب شده تا افراد بجای سنگ طبیعی از این محصول برای طراحی دکوراسیون بیرونی ساختمان استفاده نمایند. جهت خرید جدیدترین مدل های سرامیک نما طرح آنتیک می توان به سایت های اینترنتی مراجعه کرده و مرغوبترین نوع آن را با قیمت ارزان خریداری نمود.

سرامیک نما طرح آنتیک

سرامیک نما طرح آنتیک با رنگ بندی مناسب جهت طرح ریز نمای ساختمان توسط تولید کنندگان تولید می گردد. این محصول به راحتی قابل شستشوی بوده و از ضریب جذب رطوبت مطلوبی برخودار می باشد. از همین رو افراد در تلاش اند تا از انواع سرامیک نما طرح آنتیک در نمای ساختمان استفاده کنند تا هم از زیبایی و هم از خصوصیات این محصول که به شرح ذیل اعلام می گردد، بهره گیرند.

  • مقاومت در برابر آب
  • جذب رطوبت حداقل
  • دوام نسبت به افتاب
  • پایدار در برابر مواد شیمیایی
  • ثبات بودن رنگ و لعاب
  • شیک بودن طرح ها
  • رنگ بندی گوناگون
  • سایز های متناسب با ابعاد ساختمان

سرامیک نما طرح تراورتن

از بهترین مدل ها سرامیک نمای ساختمان می توان به سرامیک طرح تراورتن نیز اشاره کرد. این محصول علاوه بر جلوه زیبایی نیز دارای مقاوم بالا در برابر جذب رطوبت و یخ زدگی بوده که بسیار مناسب طرح ریزی نمای بیرونی ساختمان در مناطق سردسیر  و باران خیر می باشد. برای نصب بهتر سرامیک طرح تراورتن باید از اسکوپ نیز استفاده کرد و یا بصورت نمای خشک با پیچ و گیره به نصب این محصول پرداخت.

سرامیک دیوار حیاط

از سرامیک نما علاوه بر تزیین بخش بیرونی ساختمان می توان برای زیباسازی دیوار حیاط، بدنه پارکینگ و … نیز بهره گرفت. این محصول در سطح صاف و برجسته با بهترین مواد اولیه تولید شده که دارای ثبات رنگ و لعاب بوده و در برابر شوک حرارتی نیز مقام می باشد.

جالب است بدایند امروزه نقش و نگاره سرامیک نما بصورت دیجیتالی طراحی شده و  صنعتگران این حوزه توانسته طرح انواع سنگ، آجر و … را بروی سرامیک طرح ریزی کرده به گونه ای که در اولین نگاه نمی توان متوجه تفاوت آن ها شد.

مرکز فروش انواع سرامیک نما

امروزه مراکز اینترنتی زیادی مانند سایت ها و فروشگاه اینترنتی در فضای مجازی در حال عرضه و پخش انواع سرامیک نما طرح آنتیک با قیمت های مناسب می باشد. از همین رو افراد به سادگی از طریق این مراکز اقدام به خرید انواع کاشی و سرامیک مطابق نظر و بودجه خود پرداخته و بهترین نوع این محصول را ثبت سفارش داده و خریداری می نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

سرامیک نما ساختمان

لیست قیمت سرامیک نما ساختمان طرح سنگ

قیمت سرامیک نما امروزه به صورت روزانه توسط مراکز فروش کاشی و سرامیک ارائه می …

تماس بگیرید