بازرگانی کاشیان
جمعه , بهمن ۱ ۱۴۰۰
خانه / دیوارپوش پلیمری / قیمت دیوارپوش پلیمری

قیمت دیوارپوش پلیمری

قیمت دیوارپوش پلیمری اولین مسئله ای است که خریداران به هنگام دکور کردن دیوار منزل و همچنین دیوار محیط های مختلف به آن توجه می کنند و برایشان حائز اهمیت است.
غافل از اینکه این دیوارپوش های پلیمری آن چنان دارای ویژگی های جذاب و منحصر به فرد هستند که راه را برای عدم رضایت خریداران از نصب دیوارپوش پلیمری خواهند گرفت.
اگر تا کنون با این نسل از دیوارپوش ها آشنا نشده اید در ادامه ی مقاله نیز با ما همراه باشید تا بیشتر در رابطه با این موضوع با یکدیگر تعامل داشته باشیم.

دیوارپوش سه بعدی پلیمری

همانطور که از نام دیوارپوش های سه بعدی پلیمری مشخص است این دیوارپوش ها دارای یک برجستگی دلنواز است که نمای زیبایی به محیط می بخشد.
و به دلیل اهمیت طرح و نقش دیوار ها در دکوراسیون و فضای خانه و دیگر محیط ها این نسل از دیوارپوش ها بسیار مورد توجه و خواست مردم قرار گرفته است.
این نوع از دیوارپوش های فایبرگلاس به این دلیل امروزه جایگزین بسیار خوبی برای رنگ و کاغذ دیواری در منازل شده است که نیازی به زیر سازی و همچنین ترمیم دیوار ندارد و بر روی تمامی برآمدگی ها و یا قناسی ها قابلیت نصب دارد و به راحتی می توان دیوارپوش پلیمری یا فایبرگلاس را در همه ی محیط و فضا ها با هر شرایطی نصب کرد.
به علاوه این دیوارپوش ها در برابر ضرب خوردگی مقاوم بوده است و در زمان های طولانی بدون خوردگی و تغییرات ظاهری می توان آن ها را استفاده کرد و همین موضوع بیان کننده ی طول عمر بالای این دیوارپوش ها است که سبب می شود قیمت دیوارپوش پلیمری برای خریداران مقرون به صرفه باشد.

قیمت دیوارپوش پلیمری

لیست قیمت دیوارپوش پلیمری

لیست قیمت دیوارپوش فایبرگلاس به دلیل افزایش ویژگی های مثبت نسبت به دیوارپوش های قدیمی به طور کلی از قیمت بالاتری نسبت به آن ها برخوردار هستند اما لازم به ذکر است که به دلیل داشتن ویژگی های بیشتر نسبت به دیوارپوش های قدیمی و همچنین داشتن عمر طولانی در بلند مدت برای خریداران به صرفه بود و خرید دیوارپوش پلیمری برای آن ها مقرون به صرفه خواهد بود.
به علاوه خالی از لطف نیست که بیان این موضوع که دیوارپوش سه بعدی پلیمری به دلیل داشتن تنوع بالا در طرح و رنگ با تمامی سلایق و دکوراسیون ها قابلیت تطبیق را دارد و خریداران می توانند پس از بررسی نمونه ها بهترین دیوارپوش را با توجه به سلیقه ی خود خریداری کنند.
و همچنین همانطور که می دانید قیمت دیوارپوش پلیمری نیز با توجه به تغییر طرح ها و رنگ ها نیز تغییر می کنند و باید استعلام قیمت دیوارپوش پلیمری را برای هر یک از طرح ها را به صورت جداگانه و مجزا از مشاوران فروش کاشی و سرامیک جویا شد.
مشاورین گروه شرکت های کاشیان به صورت ۱۲ ساعته پاسخگوی شما هستند و در زمینه ی خرید بهترین دیوارپوش شما را یاری خواهند کرد.

خرید دیوارپوش پلیمری یا فایبرگلاس

دیوارپوش های پلیمری بدین جهت که عایق خیلی خوبی برای صدا هستند خرید این محصول برای محیط های شلوغ بسیار مناسب بوده و جاذب بسیار خوبی برای صدا است.
و در همه ی محیط ها قابلیت استفاده را دارد و به راحتی قابلیت شست و شو و تمیز شدن را دارد که همین موضوع سبب می شود بعد از گذشت چندین سال هم هنوز تازگی و زیبایی اولیه ی خود را دارا باشد.
به علاوه علی رقم پایین بودن قیمت دیوارپوش پلیمری این دیوارپوش ها در برابر رطوبت، حرارت و مواد شیمیایی مقاوم هستند و غیر قابل اشتعال هستند.
برای خرید انواع دیوارپوش های سه بعدی و اطلاع از قیمت دیوارپوش پلیمری با گروه شرکت های کاشیان تماس بگیرید.

 مشاوره و فروش کاشیان
   مدیر فروش: 0912 940 5189
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
تماس بگیرید