بازرگانی کاشیان
پنج شنبه , مهر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / کاشیانه / قیمت تایل های بین کابینتی

قیمت تایل های بین کابینتی

قیمت تایل های بین کابینتی جدا از این موضوع که به عوامل بسیاری بستگی دارد در وهله ی اول وابسته به جنس کاشی های بین کابینتی است که در متریال های متفاوتی تولید و عرضه می شود.
برای اطلاع از انواع کاشی های بین کابینتی شما می توانید مقالات مرتبط در خصوص هر یک از این تایل ها را در سایت های گروه شرکت های کاشیان مطالعه کنید.
همچنین لازم به ذکر است که برای دیدن و مقایسه ی نمونه ها و همچنین قیمت تایل های بین کابینتی شما می توانید به طور مستقیم با کارشناس فروش ما ارتباط گرفته و راهنمایی های لازم را در این خصوص به دست آورید.

انواع تایل های بین کابینتی

امروزه حوزه ی تایل های بین کابینتی نسبت به گذشته بسیار گسترده تر شده است و دلیل این میزان گستردگی نیز افزایش و تنوع نمونه های تایل های بین کابینتی موجود در بازار است.
یکی از قدیمی ترین نمونه های تایل بین کابینتی که از گذشته تا کنون بوده است سرامیک های بین کابینتی است.
که این تایل های سرامیکی دارای محدودیت در طرح و رنگ بوده و این موضوع نیز باید در نظر گرفته شود که در آینده نیازمند تعویض خواهند بود.
نسل بعدی تایل های بین کابینتی، تایل شیشه ای بین کابینتی است که این تایل ها از جنس شیشه بوده و در طرح ها و رنگ های متنوعی تولید می شود و لازم به ذکر است که دارای ثبات رنگی بالایی هستند و زیبایی دلنوازی را به محیط آشپزخانه می بخشند.
دسته ی دیگر تایل های بین کابینتی که از جدیدترین نمونه ها هستند تایل های پشت چسب دار هستند که در ۲ دسته ی تایل های استیل و تایل های کامپوزیت یا تایل آلومینیومی بین کابینت تقسیم می شود.
که این نوع تایل ها سال های سال قابلیت استفاده دارد و دارای ضمانت نامه و گارانتی ۱۲ الی ۱۵ ساله هستند.

قیمت تایل های بین کابینتی

راهنمای خرید تایل های بین کابینتی

برای خرید تایل های بین کابینتی شما می بایست بر اساس سلیقه، دکوراسیون منزل و آشپزخانه و همچنین بودجه ی خود محصول مورد نظر را انتخاب و سپس خریداری کنید.
لازم به ذکر است که سرامیک های بین کابینتی و همچنین شیشه های بین کابینتی برای نصب نیازمند نصاب و یک شخص با مهارت های لازم را نیاز دارند اما در تایل های استیل یا تایل کامپوزیت این گونه نیست.
این تایل های پشت چسبی دارای یک چسب مخصوص در پشت تایل هستند که برای نصب تنها کافی است چسب پشت تایل ها را جدا کرده و در محل مورد نظر خود نصب کنید و برای نصب آن به نصاب یا مهارت خاصی نیاز ندارید.
و همین موضوع یکی از عوامل تاثیر گذار در تغییر قیمت تایل های بین کابینتی با یکدیگر شده است.
و اگر قیمت تایل های بین کابینتی برای شما مسئله ی مهمی نباشد بهترین انتخاب در حال حاضر تایل های استیل و تایل های آلومینیومی بین کابینتی است که خریداران می توانند با توجه به سلیقه ی خود آن را خریداری کنند.

خرید ارزان ترین قیمت تایل های بین کابینتی

اگر به دنبال خرید ارزان ترین قیمت تایل های بین کابینتی هستید باید آن را به صورت عمده و همچنین به طور مستقیم خریداری کنید که بازرگانی کاشیان این امکان را برای شما فراهم آورده است.
شما می توانید به صورت ۱۲ ساعته با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید و در خصوص موجودی ها و همچنین بررسی نمونه ها از آن ها کمک بگیرید و یا نمونه ی مورد نظر خود را ثبت سفارش کننید و بدون صرف هیچ هزینه ی اضافی محصول مورد نطر خود را برای فضای بین کابینت خود خریداری کنید.
به علاوه از آن جهت که قیمت تایل های بین کابینتی مناسب بوده و همچنین دارای طرح های زیبایی نیز هستند خرید آن به عنوان تایل دکوراتیو نیز بسیار پرطرفدار است.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

بین کابینتی استیل

خرید بین کابینتی استیل میکس

بین کابینتی استیل در طرح های ساده و میکس عرضه توسط بازرگانی کاشیان عرضه می …

تماس بگیرید