بازرگانی کاشیان
پنج شنبه , مهر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / تایل شیشه ای / قیمت تایل شیشه ای بین کابینتی

قیمت تایل شیشه ای بین کابینتی

تایل شیشه ای بین کابینتی از جمله لوکس ترین متریال ها به منظور استفاده در فضای بین کابینت هاست. این تولیدات بسیار متنوع و با قیمت مشخص و کیفیت عالی در بازار عرضه می شود.

امروزه بسیاری از آشپزخانه ها با جدیدترین متریال ها دیزاین می شوند. زیرا سلیقه افراد به این سمت میل کرده و همواره زیباترین و بهترین ها را تهیه و مورد استفاده قرار می دهند. در حال حاضر فضا بین کابینت ها از مهمترین بخش های آشپزخانه بشمار می آید که باید با زیباترین متریال ها تزیین شوند.

به این ترتیب تایل های تزیینی و دکوراتیو مخصوص این فضاها تولید شده و به راحتی نصب و اجرا می شوند. هدف اصلی از بهره گیری تایل ها در محیط آشپزخانه، افزایش زیبایی و داشتن حسی بهتر است. به همین دلیل می توان شاهد بهره گیری از این تایل ها در اغلب خانه ها بود.

تایل شیشه ای بین کابینتی
تایل شیشه ای بین کابینتی

مزایای کاشی شیشه ای بین کابینت

کاشی یا تایل شیشه ای بین کابینت از جمله بهترین و زیباترین تولیداتی ست که با سلایق مختلف سازگاری دارد. این تایل معمولا با ضخامت ۴ تا ۶ میل و با ابعاد ۳۰*۳۰ تولید شده تا با آسانی مورد استفاده قرار گیرند.

با توجه به اینکه زیبایی در انواع تایل شیشه ای بین کابینتی از نظر رنگ و طرح اهمیت دارد، تولید کننده ها تلاش خود را بکار گرفته تا ایده های نوین را بکار گرفته و محصولی بهتر راهی بازار کنند. از مهمترین مزایای کاشی شیشه ای بین کابینت عبارتند از:

  • طول عمر زیاد
  • نصب آسان و راحت
  • ثبات رنگ در دراز مدت
  • درخشش و زیبایی
  • تضمین کیفیت
  • تنوع اندازه در بلوک ها
  • رنگ های متنوع

تایل شیشه ای بین کابینتی

جدیدترین انواع تایل شیشه ای بین کابینتی

تایل های شیشه ای بین کابینتی در بازار ایران هم از نوع وارداتی بوده و هم تولیدات داخلی با قیمت های متفاوت عرضه می شوند. این امر سبب شده خریداران نیاز خود را بهتر مورد مقایسه قرار داده و بهترین ها را تهیه کنند.

در بازار همواره جدیدترین طرح ها از تایل شیشه ای برای متقاضیان جالب توجه بوده و به دنبال بهترین ها می باشند. در این میان کیفیت و ضخامت از مهمترین موضوعاتی ست که باید مورد بررسی قرار گرفته شده و براساس آن اقدام به خرید شود.

تناسب رنگ و طرح کاشی های بین کابینتی با دیگر اجزای آشپزخانه مانند کابینت ها از مهمترین موضوعاتی ست که باید از سوی خریداران مورد توجه قرار گرفته و محصولات مختلف بررسی شوند. لذا توصیه می شود در این باره با مجموعه های معتبر مشورت گردد تا انتخاب بهتری صورت گیرد.

قیمت تایل شیشه ای بین کابینتی
قیمت تایل بین کابینتی

قیمت روز تایل بین کابینتی

قیمت تایل بین کابینتی از شاخصه های بسیار مهمی ست که همواره خریداران با در نظر گرفتن آن اقدام به سفارش و خرید محصول می کنند. به این ترتیب بیشتر از مجموعه هایی کمک گرفته می شود که انواع تایل بین کابینتی را با قیمت مناسب و البته تضمین کیفیت در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.

وقتی برای خرید تایل شیشه ای به بازرگانی کاشیان مراجعه شود، این مجموعه بهترین و زیباترین مدل ها را به مشتریان خود پیشنهاد داده و همکاری ویژه ای خواهد داشت. بخصوص وقتی در رابطه با این تولیدات نیاز به مشورت و کسب اطلاعات کافی دیده می شود.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

کاشی شیشه بین کابینتی

فروش بهترین کاشی شیشه بین کابینتی

کاشی شیشه بین کابینتی محصولی بسیار مقاوم در برابر موضوعاتی مانند مواد اسیدی، شستشو و …

تماس بگیرید