دنیای کاشی
شنبه , شهریور ۲۷ ۱۴۰۰
خانه / تایل استیل / قیمت تایل استیل پشت چسب دار

قیمت تایل استیل پشت چسب دار

تایل استیل پشت چسب دار با مزایایی مانند طول عمر زیاد، ثبات رنگ و چسب با کیفیت تولید و راهی بازار می شود. قیمت این تایل ها متنوع بوده و باید قبل از خرید استعلام گرفته شود.

استفاده از یک محیط زیبا با دیزاینی شکیل از مهمترین نیازهایی ست که امروزه اغلب افراد به آن توجه دارند. به همین دلیل معمولا از متد های روز بهره گرفته تا محیط کار و یا زندگی خود را به زیباترین شکل دیزاین خواهند کرد.

در حال حاضر تولیدات بسیار متنوع در خصوص فراهم شدن دیزاین داخلی، تولید شده است. از مهمترین آنها تایل دکوراتیو بوده که با متریال درجه یک و زیبا تولید می شوند. این تایل ها با ابعاد ۳۰*۳۰ سانت تولید شده تا در بهترین شرایط و با استانداردهای لازم نصب شوند.

کاربرد تایل های دکوراتیو در دیزاین

اما چرا امروزه از تایل دکوراتیو برای دیزاین داخلی بهره گرفته می شود؟ آیا این تولیدات می توانند تاثیرات خوبی را به همراه داشته و مصرف کننده ها را به آنچه که توقع دارند، برسانند؟

مهمترین شاخصه مشترک بین انواع تایل دکوراتیو زیبایی آنهاست. این تولیدات با مواد اولیه مختلف تولید شده و در بازار عرضه می شوند. به همین دلیل مصرف کننده ها می توانند راحت تر اقدام به خرید آنها نموده و سلیقه خود را نیز مد نظر قرار دهند.

نصب آسان و سریع از دیگر مشخصه هایی ست که در انواع تایل دکوراتیو دیده می شود. به این ترتیب می توان با هزینه ای تغییراتی مطلوب در محیط ایجاد نمود. به طوری که باسازی یک محیط قدیمی برای افراد جذابیت خواهد داشت.

تایل های پشت چسب دار از جمله معروفترین و محبوبترین کارهای دکوراتیو بوده که در حال حاضر مشتریان زیادی آنها را تهیه و در مکان های مختلف بکار می گیرند. از مهمترین این مکان ها عبارتند از:

  • فضای بین کابینت ها
  • پشت تلویزیون
  • دکور فروشگاه ها
  • ورودی مجتمع های تجاری و مسکونی
  • آسانسورها
  • ورودی منازل
  • داخل سرویش بهداشتی
  • اتاق خواب

انواع تایل استیل پشت چسب دار

تایل استیل پشت چسب دار از پیشنهاداتی ست که امروزه به بسیاری از مصرف کننده ها داده می شود. این تایل ها با ورق استیل ضد زنگ و ضد خش تولید شده و از مقاومت بسیار خوبی برخوردارند. همچنین در پشت آنها از چسب درجه یک و باکیفیت بهره گرفته شده که مدت زمان زیادی بدون هیچ گونه مشکل و خرابی ماندگار خواهند بود.

از معروفترین و مجبوبترین رنگ های تایل استیل پشت چسب دار می توان طلایی، نقره ای و مسی را دانست که به صورت تک رنگ یا ترکیبی بکار گرفته می شوند. لذا زیبایی خیره کننده های را برای فضای مد نظر ایجاد می کند.

تایل استیل پشت چسب دار
تایل استیل پشت چسب دار

قیمت خرید کاشی استیل بین کابینتی

فضای بین کابینت ها از رایج ترین محیط هایی ست که انواع کاشی استیل برای آن بکار گرفته می شود. این کاشی ها به گونه ای نصب شده که علاوه بر زیبایی، شرایط نظافت خوبی داشته و بتوان فضای آشپزخانه ای مطلوب را داشت. در حال حاضر انواع کاشی استیل بین کابینتی با کیفیت عالی تولید شده و در اختیار مصرف کننده ها قرار می گیرد.

برای خرید کاشی استیل باید استعلام قیمت این تولیدات را از مراکز تخصصی و دست اول نظیر بازرگانی کاشیان استعلام گرفت. زیرا این مراکز معتبر از نیروهای مجرب و کارشناسان خبر جهت فروش محصولات خود بهره گرفته و برای افراد و مشتریان این امکان را فراهم آورده اند که بتوانند از مشاوره رایگان برخودار شده و بهترین نوع تایل دکوراتیو را با ارزان ترین قیمت سفارش داده و خریداری نمایند.

تایل استیل پشت چسب دار
تایل بین کابینتی استیل درجه یک

 مشاوره و فروش کاشیان
  واحد فروش: 0912 069 7813
  واحد فروش: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

بین کابینتی طرح استیل

خرید بین کابینتی طرح استیل ۳۰*۳۰

بین کابینتی طرح استیل یکی از مدرنترین دیوارپوش های می‌باشد که امروزه برای طراحی فضاهای …

تماس بگیرید