بازرگانی کاشیان
یکشنبه , مهر ۲۵ ۱۴۰۰
خانه / تایل آلومینیومی / قیمت تایل آلومینیومی پشت چسب دار

قیمت تایل آلومینیومی پشت چسب دار

قیمت تایل آلومینیومی پشت چسب دار امروزه در بازار خرید و فروش انواع کاشی و سرامیک بر اساس نوع طرح و مدل آن مشخص می گیرد و همانند دیگر محصولات موجود در بازار خرید و فروش متغیر بوده و قیمت های هر روز صرفا تا پایان همان روز دارای اعتبار است.
همچنین شایان ذکر است که با توجه به کاربرد ها و کیفیت بالای تایل آلومینومی قیمت تمام شده ی این محصول بسیار مناسب بوده و همین موضوع سبب فروش بالای این محصولات شده است.
در ادامه ی مقاله با ما همراه باشید تا در خصوص این تایل ها اطلاعات بیشتری کسب کنید.

کاربرد های تایل آلومینیومی

بسیاری از افراد فعال در حوزه ی کاشی و سرامیک این محصول را با نام تایل آلومینیومی بین کابینتی و یا تایل کامپوزیت بین کابینتی می شناسند به این دلیل که بیشترین ظرفیت این تایل ها در فضای بین کابینتی آشپزخانه استفاده می شود.
اما علاوه بر موارد ذکر شده این تایل ها قابلیت استفاده در فضا هایی نظیر لابی هتل ها، فضای فروشگاه ها، بسیار مناسب برای فروشگاه ها، سالن های پذیرایی و همانطور که گفته شد فضای آشپزخانه ها و به طور کلی در بسیاری از دکوراسیون ها و محیط های پذیرایی لوکس مورد استفاده قرار می گیرد.
همچنین شایان ذکر است که چسب این تایل ها به گونه ای است که  بر روی همه ی جنس ها و همه ی مکان ها قابلیت چسبیدن دارد و همین چسب ها هستند که باعث شده اند قیمت تایل آلومینیومی پشت چسب دار بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.

قیمت تایل آلومینیومی

نصب تایل آلومینیومی بین کابینتی

نصب تایل آلومینیومی پشت چسب دار بین کابینتی برخلاف دیگر انواع تایل بسیار آسان بوده و در کمترین زمان ممکن و بدون هیچ تجربه و دانشی می توان آن ها را نصب کنید و هر شخص آماتوری می تواند این کار را انجام دهد تنها کافی است که چسب پشت آن را بلند کرده و در محل مورد نظر نصب کنید.
همین موضوع باعث شده است که بسیاری در هزینه های نصاب، مشکلات نصب و همچنین زمان صرفه جویی شود و به همین دلیل قیمت تایل آلومینیومی پشت چسب دار تمام شده مورد رضایت مشتریان باشد.
به علاوه این تایل ها به صورت پشت توری نیز ارائه شده که نصب آن به راحتی تایل پشت چسبی نیست و نیازمند یک شخص متخصص است.
همچنین شایان ذکر است که به دلیل انعطاف بالایی که این تایل ها دارند قابل استفاده برای محل های غیر صاف و سطوح منحنی را دارد و به دلیل ابعاد این تایل ها که ۳۰ در ۳۰ است می توان به راحتی برش زد و تمامی منافذ را پوشش داد.

خرید ارزان ترین قیمت تایل آلومینیومی پشت چسب دار

خرید ارزان ترین قیمت تایل آلومینیومی پشت چسب دار از طریق خرید عمده تایل بین کابینتی به صورت مستقیم از درب کارخانه صورت می گیرید اما لازم به ذکر است که با شرایط امروزه و همچنین پیشرفت و گسترش شهر ها مراجعه ی حضوری به کارخانه ها بسیار دشوار تر از قبل شده است و همچنین نیازمند صرف وقت و هزینه ی بسیار است.
همچنین امکان دستیابی به بسیاری از مراکز به دلیل محدودیت مکانی و زمانی وجود ندارد.
اما بازرگانی کاشیان با ارائه ی امکان خرید غیرحضوری و اینترنتی کار را برای شما بسیار آسان کرده است به این صورت که خریداران می توانند بدون صرف هیچ وقت و هزینه ای و تنها از طریق تماس مستقیم با کارشناس فروش شرکت کاشیان انواع کاشی و سرامیک را به طور مستقیم خریداری کنید و با ارزان ترین قیمت تایل آلومینیومی پشت چسب دار را بر اساس سلیقه و نیاز خود طرح انتخابی خود را سفارش دهید و در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

تایل آلومینیوم طلایی

فروش اینترنتی تایل آلومینیوم طلایی

تایل آلومینیوم طلایی از پرفروش ترین پنل های بین کابینتی است و دارای رنگ بندی …

تماس بگیرید