دنیای کاشی
شنبه , شهریور ۲۷ ۱۴۰۰
خانه / کاشیانه / فروش گلس موزاییک استخری البرز

فروش گلس موزاییک استخری البرز

فروش گلس موزاییک استخری البزر در سال ۱۴۰۰ آغاز گردیده است. زیرا این محصول یکی از جدیدترین هایی ست که با متریال باکیفیت و مقاومت تولید شده و جایگزین بسیار خوب برای سرامیک می باشد.

راه اندازی یک استخر آبی به منظور شنا و نیز فعالیت های ورزشی آبی نیازمند بهره گیری از بهترین متریال در ساخت آن است. زیرا جلوگیری از نفوذ آب به بدنه استخر موضوعی بسیار مهم بوده و پیمانکاران به این مسئله دقت نظر دارند. به همین دلیل در انتخاب سرامیک استخری دقت زیادی نموده تا اجرای استخرها به صورت اصولی پیش روند.

در سالهای اخیر علاوه بر سرامیک های استخری، متریالهای دیگر نیز مد نظر بوده که از نظر مقاومت و کیفیت بهتر می باشند. به همین دلیل در سالهای اخیر استقبال بیشتری از این نوع متریال ها شده و تقاضای زیادی از آنها دیده می شود.

فروش گلس موزاییک
فروش گلس موزاییک

گلس موزاییک چیست؟

گلس موزاییک یکی از جدیدترین انواع تولیداتی ست که در بدنه و کف استخر ها بکار گرفته می شوند. این تولیدات از جنس شیشه بوده و به گونه ای بسیار زیبا تولید می شوند. گلس موزاییک ها علاوه بر زیبایی از طول عمر بالاتر برخوردار بوده که از نظر مجریان استخر ها مهم بوده و استقبال بسیار خوبی دارند.

مهمترین وجه گلس موزاییک ها در مقایسه با دیگر سرامیک ها، درخشندگی و بازتاب نور بیشتر است. چرا که لعاب بکار رفته در این تولیدات از نوع بهتری انتخاب شده و سبب افزایش زیبایی ظاهری آنها گردیده است. در حال حاصر این موزاییک ها توسط کارخانه های ایرانی و خارجی تولید و راهی بازار می شود.

تولید گلس موزاییک در کارخانه البرز

کارخانه البرز که سالهای طولانی در زمینه تولید انواع سرامیک استخری فعالیت دارند، در سال ۱۴۰۰ اقدام به تولید گلس موزاییک کرده است. این کارخانه که نیاز بازار داخلی را به خوبی می شناسد، با عرضه محصول جدید خود یعنی گلس موزاییک توانسته پاسخی مطلوب به تقاضای مصرف کننده ها دهد.

در حال حاضر گلس موزاییک البرز در مدل های زیر تولید و راهی بازار شده است:

 • URS74 (فلت آبی تیره)
 • URS71 (فلت آبی روشن)
 • URC74 (فلت آّبی تیره)
 • URC71 (فلت آبی روشن)
 • URS74 (پانچ آبی تیره)
 • URS71 (پانچ آبی روشن)
 • URS73 (پانچ دودی)
 • URS79 (پانچ کرم)
 • URS86 (پانچ سبز)
 • URS76 (فلت سرمه ای)
 • URC76 (فلت سرمه ای)
 • URS76 (پانچ سرمه ای)

( URS مربوط به موزاییک های شش ضلعی و URC مربوط با موزاییک های چهار ضلعی می باشد )

فروش گلس موزاییک
گلس موزاییک البرز

فروش گلس موزاییک شش ضلعی و چهار ضلعی

با توجه به اینکه سلیقه های مختلف برای انتخاب و خرید گلس موزاییک اقدام می کنند، تولید این محصول به صورت شش ضلعی و چهار ضلعی کمک زیاد آزادی انتخاب خریداران کرده است. لذا با معرفی گلس موزاییک در رنگبندی و مدل های متنوع تقاضا از سوی مجریان استخرها افزایش یافته است.

بازرگانی کاشیان نیز در خصوص فروش انواع گلس موزاییک فعالیت داشته و در شهرهای مختلف کشور این محصول را عرضه می دارد. همکاری بی واسطه و اعلام قیمت روز یکی از مهمترین اقداماتی ست که این مجموعه به آن توجه داشته و در فروش محصولات خود به آن عمل می کند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  واحد فروش: 0912 069 7813
  واحد فروش: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

موزاییک استخری شیشه

قیمت انواع موزاییک استخری شیشه

موزاییک استخری شیشه یکی از بروز ترین نوع سرامیک استخری میباشد که امروزه استفاده آن …

تماس بگیرید