بازرگانی کاشیان
جمعه , آذر ۱۲ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک استخری / فروش بهترین سرامیک پرسلان استخری

فروش بهترین سرامیک پرسلان استخری

سرامیک پرسلان استخری با دو برند البرز و گلدیس بیشترین فروش را در بازار ایران دارد. علاوه بر این به کشورهایی مانند عراق٫ پاکستان و ترکمنستان نیز صادرات داشته و با استانداردهای جهانی منطبق می باشد.

مصالح مرتبط با ساخت و ساز از مهمترین تولیداتی هستند که باید با کیفیت عالی و استانداردهای لازم در کشور تولید می شوند. این تولیدات که در بخش های مختلف کاربرد داشته٫ به صورت ویژه مورد استفاده بوده و نوع کاربرد آنها نیز مشخص است.

کاشی و سرامیک از جمله مهمترین تولیداتی ست که به صورت تخصصی در ساخت و ساز بکار رفته و بسیار کاربردی هستند. این تولیدات به دلیل بهره گیری از متریال اولیه خوب و روش ساخت تخصصی از جمله محصولاتی هستند که طول عمر زیادی داشته و می توان کاربرد ویژه از آنها را شاهد بود.

نقش سرامیک در ساخت استخر

یکی از مهمترین بناها که نیاز ضروری به سرامیک داشته٫ استخر است. در این فضا از سرامیک های مخصوص استفاده شده تا هم جذب آب آنها کم باشد و هم زیبایی بهتری داشته باشند.
امروزه از سرامیک استخری مینیاتوری که با بلوک های کوچک ساخته شده بهره گرفته می شود. این سرامیک ها پس از نصب بند کشی شده و بسیار مقاوم خواهند شد. به همین دلیل امروزه استخری هایی ساخته شده کاربردی تر و استاندارد تر می باشد.

از دیگر مزایای سرامیک برای استخر می توان موارد زیر را دانست:

 • افزایش عمر بنا
 • قابلیت شستشوی آسان
 • نصب سریع و راحت
 • قابلیت عایق بندی بیشتر
 • داشتن استانداردهای مختلف

سرامیک پرسلان استخری

باکیفیت ترین سرامیک پرسلان استخری

سرامیک پرسلان استخری یک انتخاب زیرکانه برای استخرهاست. چرا که طول عمر بالا داشته و ضخامت آنها به گونه ای ست که از مقاومت خوب نیز برخوردار می باشند.
سرامیک استخری بیشتر در دو نوع چهار ضلعی و شش ضلعی تولید شده که از نظر مقاومت یکی هستند ولی از نظر ظاهری براساس سلیقه افراد انتخاب می شود. از نظر رنگ بندی در دو نوع تک رنگ و میکس بوده که با توجه به این رنگها مجریان استخرها می توانند زیبایی بیشتری خلق کنند.
سرامیک پرسلان استخری را می توان در محیط های زیر به کار برد:

 • استخر
 • دیواره استخر
 • سونا
 • جکوزی
 • حمام
 • سرویس بهداشتی

سرامیک پرسلان استخری

فروش سرامیک استخری البرز و گلدیس

همانطور که گفته شد البرز و گلدیس از بزرگترین تولید کننده های سرامیک استخری در ایران هستند. این تولید ها با بررسی نیاز بازار تولیدات خود را راهی بازار نموده و محصولاتی بسیار درجه یک و کاربردی در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.

بازرگانی کاشیان با همکاری تولید کننده های بزرگ البرز و گلدیس توانسته نیاز مشتریان خود را در شهرهای مختلف کشور بررسی نموده و بهترین سرامیک استخری را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. این مجموعه توجه ویژه به نوع کاربرد مصرف کننده داشته و با ارائه مشاوره ای تخصصی با مشتریان خود همکاری ویژه خواهد داشت.

سرامیک پرسلان استخری
کاشیان

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

سرامیک استخری ۲.۵×۲.۵ گلدیس

فروش عمده سرامیک استخری ۲.۵×۲.۵ گلدیس

سرامیک استخری ۲.۵×۲.۵ گلدیس را می توان به صورت عمده از طریق تماس با کارشناسان …

تماس بگیرید