دنیای کاشی
شنبه , شهریور ۲۷ ۱۴۰۰
خانه / کاشیانه / شیشه استخری میکس | قیمت انواع سرامیک شیشه ای

شیشه استخری میکس | قیمت انواع سرامیک شیشه ای

شیشه استخری میکس به دلیل بکار گیری رنگ های مختلف، زیبایی بیشتری دارد. به همین دلیل خریداران می توانند بهترین نوع آنها را تهیه و برای مکان هایی مانند استخرها، آبنماها و … بکار گیرند.

شیشه استخری میکس

 

آشنایی بیشتر با شیشه های استخری

راه اندازی یک مجموعه آبی و استخری نیاز به بهره گیری از بهترین متریال برای جلوگیری از نفوذ رطوبت و آب به بدنه است. لذا امروزه بسیاری از مجموعه ها از سرامیک ها و شیشه های مخصوص بهره می گیرند. این تولیدات به صورت کاملا استاندارد تولید شده تا مزایای کافی را در خود داشته و از آنها نهایت استفاده را برند.

شیشه استخری محصولی ست که در سالهای اخیر توانسته توجهات را به خوبی جلب کند. این تولیدات به روش تخصصی تولید شده تا از مقاومت بالا و کیفیت عالی برخوردار باشند. در این صورت است که می توان آن طور که باید و شاید آنها را مورد استفاده قرار داد.

از مهمترین برتری های شیشه استخری در مقایسه با کاشی های سرامیکی عبارتند از:

  • مقاومت بالا
  • زیبایی بیشتر
  • انعکاس نوره بهتر
  • طول عمر زیاد
  • تنوع زیادی از رنگ ها
  • قابل تولید در ابعاد مختلف

زیباترین شیشه استخری میکس

شیشه استخری میکس را افراد زیادی می پسندند. زیرا زیبایی آن بیش از پیش بوده و نشستن رنگ های مختلف را به خوبی نشان می دهد. به این ترتیب تولید کننده ها با دقت بیشتر آنها را تولید نموده تا زیبایی شیشه استخری از نظر خریداران بالاتر باشد.

در حال حاضر شیشه استخری میکس در تایل های ۳۰*۳۰ توری تولید شده و نصب آنها به راحتی انجام می شود. از این رو بهره گیری از زیبایی آنها علاوه بر محیط های استخری، برای دیگر مکان ها مانند هتل ها، رستوران ها و مجتمع های تجاری نیز مد نظر است.

شیشه استخری میکس

قیمت روز سرامیک شیشه ای در بازار

دسترسی به قیمت انواع سرامیک شیشه ای موضوعی ست که برای خریداران اهمیت زیادی خواهد داشت. زیرا می توانند این نرخ را به تولیدات مختلف مقایسه نموده و از میان آنها بهترین ها را تهیه و مورد استفاده قرار دهند.

در حال حاضر انواع سرامیک شیشه ای در کارخانه های ایرانی با بهترین مواد اولیه تولید و در بازار عرضه می گردد. این مسئله سبب شده دیگر نیازی به واردات این شیشه ها از دیگر کشورها نباشد. لذا افراد بیشتری به این تولیدات روی آورده و آنها را تهیه می کنند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  واحد فروش: 0912 069 7813
  واحد فروش: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

موزاییک استخری شیشه

قیمت انواع موزاییک استخری شیشه

موزاییک استخری شیشه یکی از بروز ترین نوع سرامیک استخری میباشد که امروزه استفاده آن …

تماس بگیرید