دنیای کاشی
سه شنبه , فروردین ۳۱ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک کف / خرید عمده سرامیک کف ارزان

خرید عمده سرامیک کف ارزان

سرامیک کف ارزان قیمت را می توان از طریق سایت های اینترنتی بصورت مستقیم از کارخانه خریداری نمایید. این محصول علاو بر قیمت مناسب دارای کیفیت مطلوب نیز می باشد بگونه ای که افراد می توانند در مکان های مختلف و با کاربردهای گوناگون از سرامیک کف ارزان قیمت استفاده نمایند.

امروزه با تولید سرامیک کف افراد بسیاری از این نوع کفپوش جهت طراحی کف ساختمان بهره می گیرند. زیرا این محصول نسبت به فشار مقاوم بوده و از تنوع طرح و نقش گسترده برخودار می باشد. همچنین سرامیک های کف با کار بردهای مختلف نظیر سرامیک کف پذیرایی، کف حیاط و … تولید می گردد. جالب است بدانید از سرامیک کف نیز می توان بعنوان دیوار پوش نیز بهره گرفت.

عرضه انواع سرامیک کف ارزان

سرامیک کف ارزان

سرامیک کف ارزان قیمت در کیفیت های مختلف و در سایز های متفاوت توانسته کمک شایانی به معماران و افراد نماید. زیرا به افراد این اجازه را می دهد تا بتوانند متناسب با ابعاد محیط از سرامیک های کف در تزیین ساختمان استفاده نمایند. همچنین سرامیک های کف دارای خصوصیات مطلوب دیگری به شرح ذیل می باشد:

  • مقاومت مطلوب نسبت به آب
  • دوام فوق العاده در برابر فشار
  • رتبه بندی کیفیت
  • طرح های مختلف
  • سایز های گوناگون
  • رنگ بندی مناسب
  • قابلیت شستشو

خرید عمده سرامیک کف

ارزان بودن قیمت سرامیک کف باعث شده تا بسیاری از افراد این محصول را بصورت عمده سفارش دهند. در همین راستا به منظور خرید آسان و ارائه خدمات بهتر انواع کاشی و سرامیک، تولید کنندگان این محصول را از طریق سایت ها

و فروشگاه های اینترنتی عرضه می دارند. از همین رو معماران با مراجعه به این مراکز اینترنتی می توانند علاوه بر اطلاع از قیمت انواع این محصول بهترین و ارزان ترین را بصورت مستقیم از کارخانه خریداری نمایند.

بازرگانی کاشیان
لطفا در خصوص محصول مد نظرتان با مدیر فروش مربوطه تماس حاصل فرمایید:
مدیر فروش تایل دکوراتیو ( بین کابینتی ) خانم نصیری : 09120529875
مدیر فروش انواع کاشی و سرامیک خانم زمانی : 09120677054
رایانامه : kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرامیک کف طرح پارکت

سرامیک کف طرح پارکت | مرکز فروش سرامیک درجه یک

سرامیک کف طرح پارکت بسیار شبیه چوب بوده و بسیار از متخصصان و کارشناسان این …