بازرگانی کاشیان
یکشنبه , مهر ۲۵ ۱۴۰۰
خانه / تایل استیل / تایل استیل بین کابینتی

تایل استیل بین کابینتی

تایل استیل بین کابینتی از آن دسته کاشی و سرامیک هایی است که در بدو ورود خود به بازار خرید و فروش از استقبال بالایی برخوردار شدند و خریداران بسیاری را به خود اختصاص داده اند.
و علت این استقبال بالا نیز نوین بودن و همچنین جدید بودن این تایل های بین کابینتی است.
همانطور که از نام این محصول نیز پیداست که به تایل استیل بین کابینتی هم معروف هستند عمده استفاده ی این محصول در فضای بین کابینت ها است و به عنوان زیبایی بخشی به فضای آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرد و جلوه ی زیبایی به محیط می بخشد.

موارد استفاده تایل های استیل

بدین جهت که معمولا تایل های استیل را با پسوند تایل های بین کابینتی همراه می کنند همگان بر این عقیده هستند که تنها این محصول به جهت پوشش فضای بین کابینت استفاده می شود که این موضوع باوری غلط است.
از آن جایی که تایل های استیل در دسته ی تایل های دکوراتیو قرار می گیرد موارد استفاده ی بسیار بالایی دارد و در تمامی فضاهایی که قصد زیبایی بخشی به آن را داریم و در دکوراسیون های مختلف می توان آن را مورد استفاده قرار داد.
و با یک جست و جوی کوچک در اینترنت می توان کلی ایده ی متفاوت در خصوص استفاده از این تایل ها در فضا های متفاوت به دست آورد و با توجه به دکوراسیون و یا سلیقه هر یک از طرح ها و رنگ های این تایل ها را به کار برد.
به علاوه لازم به ذکر است که به دلیل تولید این تایل ها به صورت تایل پشت چسبی قابلیت نصب آسان را دارا است و شامل دیگر مشکلاتی که کاشی ها و سرامیک های متفاوت دارند را شامل نمی شوند.

تایل استیل بین کابینتی

مراکز فروش تایل استیل بین کابینتی

به دلیل جدید بودن این تایل ها تنها مراکز محدودی فروشنده ی تایل استیل بین کابینتی هستند و یا حتی اگر مرکزی ارائه دهنده ی این محصول به مشتریان خود باشد در طرح ها و رنگ های محدودی تایل استیل بین کابینتی را به فروش می رسانند.
اما مفتخریم که خدمت شما اعلام کنیم گروه شرکت های کاشیان ارائه دهنده ی انواع تایل استیل بین کابینتی در طرح ها و رنگ های متنوع در سراسر ایران و خارج از ایران است.
و به دلیل قیمت مناسب و همچنین ارائه ی ضمانت نامه و گارانتی از سمت بازرگانی کاشیان محصولات این شرکت از فروش بالایی برخوردار است.
که همین گارانتی و ضمانت نامه ی ۱۲ الی ۱۵ ساله بیان کننده ی کیفیت بالای این محصول ارائه شده است از سمت مرکز فروش کاشیان است و این شرکت تضمین کننده ی کیفیت و ثبات رنگ این تایل ها است.
و لازم به ذکر است که تایل استیل بین کابینتی از آن جهت که در محیط آشپزخانه قرار می گیرد باید از لحاظ بهداشتی اطمینان خاطر را برای خریداران به همراه داشته باشد و به همین منظور این کاشی ها به گونه ای طراحی شدند که در برابر مواد شیمیایی و رطوبت مقاوم باشند و با تنها یک دستمال قابلیت تمیز شدن دارند.

قیمت تایل های استیل

قیمت تایل های استیل به صورت عمده معمولا بسیار ارزان تر از خرید این محصول به صورت تک است و به همین منظور اکثر افراد این محصول را به صورت عمده خریداری می کنند.
اما به طور کلی از آن جایی که این تایل ها سال های طولانی قابلیت استفاده دارند قیمت تمام شده ی این محصول برای خریداران بسیار به صرفه بوده و هر ساله نیازمند تغییرات کاشی و سرامیک دیوار آشپزخانه ی خود نیستند.
به علاوه تایل های استیل با تایل های کامپوزیت در یک رنج قیمت هستند و تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

بین کابینتی طرح استیل

خرید کاشی استیل چسبی

کاشی استیل چسبی از بهترین نوع چسب دو طرفه فوم دار آلمانی تولید شده است. …

تماس بگیرید